Demchenko Alina

Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina

Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina
Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina
Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina
Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina

Осінь - моя найулюбленіша пора року. Тож недивно що посеред зими, мені захотілось додати осінніх фарб у своє життя. Окрім макіяжу, це досить легко зробити за допомогою парфумів. Тож для покращення свого настрою, я обрала аромат від Lemotive Сабріна. Це саме та Сабріна, серіал з якою показували в моєму дитинстві : добра чаклунка -підліток з двома дивними тітоньками і котом який розмовляє. І хоча автор аромату надихнувсі сучасною версією цього персонажу, я відчуваю присутність обох.

Це аромат, який запав мені в душу в ту секунду як я його отримала. І хоча спочатку, з холоду, він мені здався доволі знайомим, через деякий час, я все ж таки відчула його унікальність. Як тільки я відкриваю кришечку, мій ніс ловить теплі, солодкі ноти, які нагадують аромат печених яблук і штруделю з корицею та яблуками. Колір цього аромату - помаранчево коричневий, бо саме ці тона приходять в голову, коли вдихаєш цей запах. Справжній, глибокий осінній аромат, окутує своїм комфортом і гарним настроєм.

Після розпилення яблуко стає активнішим і більш кислим, хоча і не довго. До нього доєднується алкогольна нотка ( не спирт, а щось лікьорне чи коньячне) та крапелька настольгії. Цей аромат здатен повернути у минуле, але досі не розумію у який саме момент. Від аромата віє панкейками і листями після дощу. Все це звучить в міру солодко та свіжо, але при тому тепло та пряно. Середина стає більш м'якою а алкоголь стає помітним лише близько до шкіри. Відчувається невеличка гіркота та маслянистість - нагадує якусь цедру . Від самого початку до кінця - це аромат осені. Починаючи з вересня, закінчуючи листопадом.

Маючи такі магічні корені, аромат Сабріна, доволі простий в піраміді :

  • Яблуко. Цю ноту складно не помітити. І хоча я звикла до інакшого звучання, таке запечене, червоне яблуко мені прийшлось до смаку. Воно головна фішка аромату.
  • Апельсин. Можливо саме ця нота додає старту легкої кислоти і насиченості, а його цедра, приємної м'якої гіркоти і маслянистості.
  • Опале листя. Атмосфера цієї ноти, відчувається в ароматі дуже добре. Вологе, червоне листя - це найголовніша нота яка робить аромат саме осіннім. Без неї, аромат цілком міг бути літнім або зимовим ( особливо якщо додати трошки деревини або кориці)
  • Бурбон. Саме та алкогольна нотка яку я відчуваю. І хоча спершу я до не не могла звикнути, то зараз не можу представити аромат без неї.
  • Кокос. Нажаль не чую, або не розумію що це він.
  • Кленовий сироп. Ніколи не думала про цю ноту, але можливо так. Аромат має солодкий та густий характер, при тому з примісю чогось дерев'яного або трав'яного - можливо це і є сироп.

Аромат Сабріна - переносить мене у вихор осінніх фарб і останіх теплих променів сонця. Аромат ностальгічний, солодкий, але має невеличку гостринку, що робить його більш серйозним. Після тестування Йен від цього ж бренду ( https://club.makeup.com.ua/post/28306/) мені було дуже просто познайомитись з ароматом, бо не треба чекати коли він прийде в норму. Він прекрасний весь час. Стійкість саме Сабріни - не велика. Десь 3-4 годин, але це скільки відчуваю я. На одязі, певна річ - тримається більше. Цей і ще один аромат - реабілітував в моїх очах цей бренд.

Брати Сабріну без затесту - доволі ризиковано, бо не всі люди полюбляють алкогольні ноти. Але ті хто марить осінньою погодою як я - цей аромат прийдеться до смаку.

Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina
Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina
Коли захотілось осінніх фарб посеред зими : Lemotive Sabrina