Olga Yoga

VERSACE Crystal noir, мої враження

VERSACE Crystal noir, мої враження

Останніх років три я надаю перевагу Парфумованій Воді "Чорна ваніль" Vanille Noire бренду Ів Роше. Пляшечка цього аромату 50 мл постійно на моєму туалетному столику.

Але будь-якій жінці завжди хочеться чогось новенького.

Моїм новим ароматом став парфум дому Versace, туалетна вода Crystal Noir "Чорний кристал".

Оскільки замовлення робота онлайн, інтуїтивно, без реальної можливості доторкнутися, пощупати, відчути)) то вирішила взяти пробник 1 ml.

Тож зараз детальніше про замовлення - чи вдалий мій вибір?)

Тостер упакований у маленьку картонну коробочку-книжечку, на якій присутня вся атрибутика парфумерії італійського бренду Versace, в якій англійською мовою зроблений опис аромату з малюнками.

На передньому боці упаковки Символ Versace – голова медузи, він в усіх колекціях з кінця семидесятих років минулого століття.

Ви можете перевірити справжність Versace на офіційному сервісі автентифікації. Для цього необхідно ввести код з етикетки на офіційному сайті. Однак на пробнику цей 12-значний CLG батч -код я так і не знайшла)

Зате, відсканувавши QR-код, надрукований на задній сторінці коробочки, опинилася на сторінці утилізації використаної продукції Versace, тому зробила висновок, що водичка дійсно оригінальна. Це мій особистий висновок))

Сам тестер - це маленький флакончик з пластика з пульверизатором без кришки світло-коричневого кольору.

Тепер, безпосередньо про довгоочікуваний запах, те, що створює настрій, робить нас більш впевненими, легкими і жіночними.

Для мене аромат розкрився не одразу. Це категорія східно -квіткових ароматів з ноткою моєї улюбленої ванілі, віддалена нотка, але є.

Спочатку досить насичений запах, тому потрібна маленька крапелька, і поступово аромат стає м'яким і ніжним. Мені достатньо нанести на запясток вранці після сніданку і через годину і до кінця дня перебувати у приємному оточенні квітів.

Не впевнена, що буду користуватися на постійній основі цим парфумом, але не жалкую про свій вибір, цікавий експеримент для мене.

VERSACE Crystal noir, мої враження
VERSACE Crystal noir, мої враження
VERSACE Crystal noir, мої враження
VERSACE Crystal noir, мої враження
VERSACE Crystal noir, мої враження
VERSACE Crystal noir, мої враження