Malisa

Продовжуємо тему здоров'я і краси - ви знали про користь кориці?

Продовжуємо тему здоров'я і краси - ви знали про користь кориці?

Якщо чесно, то я прихильник баночок з вітамінами та різними корисними травами. Хоч зараз багато хто називається це "фуфломіцином". Наприклад, є розрекламовані ліки на травах при хворобах нирок - сучасні нефрологи кажуть, що це "пустишка". Але ж чому воно допомагає? А коли відчуваєш хоч невеликі проблеми з ниркою, то жменя журавлини і все проходить? Будемо вважати це ефектом плацебо, але я краще за це, аніж жменями ковтати антибіотики при невеличкому кашлі і болі в горлі (Я зустрічала і таких людей, які при першінні в горлі і чханні вже біжать в аптеку за антибіотиком...)

А от що ви знаєте про корицю, окрім того, що вона чудово пасує до вранішніх булочок та четвергової кави?

Кориця належить до тих інгредієнтів - які несуть колосальну користь для організму.

Знаю про властивість зниження цукру крові...

Але чи знаєте, що за допомогою кориці можна схуднути?

Кориця вранці - чудово "розганяє" метаболізм.

От саме для зручності виробники давно придумали випускати екстракт в капсулах. Бо якось вживати 1 грамм - ложкою спеції.. Ну, щось на таке я не готова.

Щодо кориці, то мені подобається ефект - чи то хай буде плацебо, але за місяць на 2 кг схуднути можливо.

Також кориця є антиоксидантом, та має протизапальні властивості - я це внесу до розряду магії, але поки приймаю корицю - на лиці жодного нового прищику.

Але це не про цю баночку.. На жаль. Вона такої магії не робить :(

Ну а тепер про те, як я все ж неправильно обрала корицю. Я трохи недочитала склад.

Ви знали, що той аромат кориці, до якого ми звикли - солодкий, як пахнуть булочки сінабони.... Це не кориця?

cinnamon burmannii - що і написано на упаковці, тобто.. Касія.

Касія дешевша, вона пахне більш солодко, а ще у неї є токсичні властивості і при довгому прийомі може навіть "садити" печінку.

А справжня кориця - цейлонська, вона навіть як кора виглядає зовсім інакше.

На фото зверху - Касія.

А це вже фото справжньої кориці. Правда і ціна цейлонської суттєво відрізняється від касії...

І цейлонська має більш пряний і для нас незвичний смак і аромат. Навіть для четвергової кави купую цейлонську і в кавомолці перемелюю.

Так що.. Саме цю корицю в баночці від Nature's Bounty я не рекомендую, це не та кориця яка треба.

А от справжня кориця в дозі, як в капсулі - допомагає скидати зайву вагу і дуже позитивно впливає як на роботу всього організму, так і шкіру обличчя (навіть гормональних прищів під час прийому кориці в мене немає).

А ви знали про різницю між касією та корицею?