PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA

PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA
PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA
  1. Mermade Geez Im Doing My Best Prozymex HBT & Hygroplex HHG Clarifying & Brightening Mask - пілінг маска, гелевої текстури. Мʼяко очищує та полірує шкіру. На основі ензимів. Наношу на зволожене обличчя, витримую 10 хвилин, змиваю. Ефект подобається, бюджетно та дієво.
  2. PSA FOLLOW THE LIGHT MULTI ACIDS & VITAMIN C RADIANCE PEEL - кислотно-вітаміний пілінг для сяяння обличчя. Дуже активний, наношу на сухе обличчя, відразу починає пощіпувати. Витримую 10 хвилин, але перші рази витримувала 5. Обличчя відполіроване, мʼяке, ніжне. Добре освітлює плями постакне. Але якщо є відкриті ранки, наносити сти не рекомендую, буду сильно щипати. Активний, дієвий👍
  3. Relance Green Clay + Bergamot Extract Face Mask - глиняна маска для очищення. Не подабається аромат, не зовсім подобається консистенція. Підсушує та стягує обличчя. Закінчу та повторювати не буду.
  4. Sane Cleansing And Whitening Mask - активна маска на основі цинку та кислот. Кремова, не густа текстура. Добре розподіляється та добре змивається. Також підсушує та добре освітлює шкіру обличчя. Бюджетна.
  5. ESPA clean&green detox mask - очищуюча маска на основі олій зелених рослин. Кремоподібна консистенція. Добре розподіляється та змивається. Витримую десь 7 хвилин. Вона не стягує та не суше. В мене міні формат, добре що можна протестувати. Але своїх коштів у більшому обʼємі вона не варта.
PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA
PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA
PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA
PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA
PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA
PSA, Mermade, Ritual, Sane, ESPA