Кузя Ю-а

Curly Care Від Mr.SCRUBBER

Curly Care Від Mr.SCRUBBER

Кучеряві розрівняти, рівне - завити… блондинка хоче в брюнетку, брюнетка в блондинку. Кароокі зазирають га голубі очі, голубі очі…

Загалом, ми постійно щось шукаємо інше, хочемо те, чого не має.

Я маю кучеряхи. І раніше частенько ловила себе на думці, що хочу кератинове вирівнювання, витягнути прасочкою.. загалом все навпаки. З віком, я розумію плюси моєї природньої особливості. 5 хв і я завжди маю чудову зачіску!

Звісно, все не так просто. І моє волосся, а особливо власниці кучерь мене зрозуміють, потребує подвійного догляду.

Бо кучері то вам не просто так. Аби не було Боні Ема на голові - догляд і ще раз догляд!

Але, Mr.SCRUBBER, знову ж таки, український бренд, створив лінійку догляду за кучерями!

Я поки обрала лише два засоби для знайомства, проте, з огляду на мій гарний досвід знайомства з брендом, буду купляти й інші засоби і з лінійки, і з інших засобів.

Як я і казала, кучеряве волосся вимагає особливого догляду. Шампунь для кучерявого волосся Curly Care та його формула з комплексом амінокислот та рослинних екстрактів ретельно та делікатно очищає волосся та шкіру голови. Шампунь надає блиску, усуває пушіння, сухість і ламкість.

Від виробника: Особливості Curly Care Shampoo від Mr.SCRUBBER:

- натуральний екстракт кокосу зволожує, усуває сухість та ламкість;
- відновлює природний блиск волосся;
- натуральний екстракт малини тонізує та живить шкіру голови;
- натуральний екстракт артишоку закриває кутикулу волосся, повертає природний блиск;
- натуральний екстракт ромашки заспокоює подразнену шкіру голови;
- запобігає появі лупи, насичує локони вітамінами А, С та В;
- робить волосся слухняним і податливим при укладанні;
- натуральний екстракт звіробою регулює секрецію шкірного себуму, надовго зберігає свіжість локонів;
- комплекс амінокислот Prodew 500 зволожує волосок по всій довжині, сприяє формуванню гарних та пружних локонів.

Гарно вимиває, повністю виконує функціонал, економний та з приємним ароматом! Задоволення ❤️

Звісно, без маски, важко оцінити шампунь, бо шампунь - це очищення. А от маска має значно більшу відповідальність перед моїм волоссям.

За допомогою маски навіть звичайні зачіски набудуть нового здорового і доглянутого вигляду. Маска делікатно структурує неслухняні завитки, робить їх гладенькими та шовковистими та допомогає боротись сухістю, ламкістю, тьмяністю, виявляючи тривалу статичну дію. До того ж, ароматна суміш абсолютно не обтяжує і не склеює пасма, залишаючи їх максимально рухливими під час звичайних ритуалів краси.

Від виробника: Особливості Curly Care Hair Mask від Mr.Scrubber:

- виготовлена на основі з амінокислот та рослинних екстрактів;
- позитивно впливає на шкіру голови та неслухняні кучері;
- робить їх гладенькими та податливими;
- натуральний екстракт кокоса має тривалу зволожувальну дію;
- малина освіжає та тонізує сприйнятливий епідерміс;
- ефективно зміцнює волосяні фолікули;
- захищає локони від ультрафіолету;
- позбавляє їх сухості, ламкості, тьмяності;
- екстракт артишоку делікатно розгладжує кутикулу;
- підвищує її щільність та стійкість до агресії середовища;
- ромашка має заспокійливі властивості;
- перешкоджає виникненню лупи;
- насичує завитки вітамінами А, С та В;
- звіробій регулює роботу сальних залоз;
- дарує відчуття свіжості та чистоти на весь день;
- Prodew 500 запобігає утворенню посічених кінчиків;
- сприяє формуванню красивих та пружних пасом;
- значно полегшує розчісування та укладання.

Пружні, здорові локони, що дозволяють кайфувати їх власниці, це все завдяки цим засобам!

Задоволена!

Curly Care Від Mr.SCRUBBER
Curly Care Від Mr.SCRUBBER
Curly Care Від Mr.SCRUBBER