Vikulyk

Органічний і делікатний догляд для інтимної зони.

Органічний і делікатний догляд для інтимної зони.

Давно хотіла написати цей відгук, адже хочу поділитись якісним засобом з безпечним складом для інтимного догляду.

Органічний склад і відсутність ароматизаторів підходить навіть найбільш чутливій шкірі.

Підтримувати особливу мікрофлору дуже важливо на ніжній шкірі, завдяки правильному Ph, щоб зменшити розмноження бактерій, які можуть викликати подразнення і висипи, тому бережіть себе ❤️

Що входить до складу:

Coco-Betaine-дуже м‘який очищувач, використовується в косметиці натурального напрямку.

Кокоіл глутамат динатрію- м‘який, але при цьому дуже ефективний очищувач, який прикрасно підходить для чутливої шкіри.

Гліцерин – відновлючий шкіру компонент.

ГАМАМЕЛІС ВІРГІНСЬКИЙ - має антиоксидантну дію.

МОЛОЧНА КИСЛОТА-топ в засобах для інтимної гігієни, яка зміцнює ліпідний бар‘єр шкіри.

Левулінат натрію – має антибактеріальну дію, допомагає зволожувати і кондиціонувати шкіру.

Анізат натрію - має протигрибкові та антимікробні властивості.

Технічні характеристики:

Він має зручний дозатор, який справно працює і стильний лаконічний бутильок.

Гель доволі ріденький, це норма для органічного продукту, але піниться добре і при цьому його потрібно трішки. Також він доволі економний, в мене вже давно, правда я інколи їх міняю, бо маю непогану колекцію гелів)

Що по відчуттях?

Використовую 1-2 рази на день.

Після підмивання відчуваю комфорт, чистоту і свіжість ще довший час.

Я обожнюю хороші штучки для догляду за інтимною гігієною, тому стараюсь знаходити найкращі засоби , мені дуже імпонує цей бренд, тому при виборі важливого засобу в моїй рутині, колись звернула увагу саме на цей гель і залишилась задоволеною❤️.