Lyuba

Відновити втрачене волосся, ч.1 (+ фото результатів)

Відновити втрачене волосся, ч.1 (+ фото результатів)

Почнемо з того, що у мене завжди було прекрасне волосся.

Густе, довге, насиченого кольору. І можливо саме тому я до нього відносилась як до чогось належного - дерла щіткою, щоб пошвидше причесати, відбілювала і т.і.

З часом його стало значно менше 😥 але я сприймала то, як стрес і вікові зміни.

Через 1.5 роки війни ситуація стала катастрофічною - почали випадати навіть волоски з брів. Відновити таке випадіння дуже складно.

Я не пішла до трихолога (знаю що основне у прийомі це призначення аналізів до ендокринолога, а уколи у голову я хотіла відкласти наскільки це можливо). Ну і набридло приходити до нового спеціаліста, кожен з яких рекомендує купити маску-крем-шампунь саме у нього на кілька тисяч.

Отже, аналіз волосся по зрізу у інституті аналізу та ендокринолог вказали на проблеми з гормональним фоном і дефіцити.

Мінімально розібравшись з цим, почала шукати косметику, яка може допомогти.

Почала з відомої плацен формули, яка мені дуже добре допомагає.

Але зараз вона не спрацювала.

Тому згадала про вже тестовану пептидну сироватку Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density - Мультипептидна сироватка, що збільшує густоту волосся.

Не надто розбираюсь у складах засобів для волосся, але цей здається безпечним:

Aqua (Water), Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Caffeine, Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3, Larix Europaea Wood Extract, Pisum Sativum Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Glycine Soja Germ Extract, Trifolium Pratense Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Apigenin, Oleanolic Acid, Arginine, Glycine, Calcium Gluconate, Zinc Chloride, Lactic Acid, Gluconolactone, Dextran, Maltodextrin, Hydroxyethylcellulose, Xanthan gum, Pentylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Metabisulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Ось, що каже виробник

The Ordinary - Multi-Peptide Serum for Hair Density - концентрована незмивна сироватка, розроблена для підтримки шкіри голови та збільшення густоти й об'єму волосся. Легка формула пропонує поєднання пептидної технології з низкою рослинних екстрактів. Сироватка містить кофеїн, який стимулює мікроциркуляцію шкіри та прискорює ріст волосся. Вона також містить пептидні комплекси, такі як Biotinoyl Tripeptide-1, який імітує мікроциркуляцію шкіри й таким чином сприяє росту волосся, і Acetyl Tetrapeptide-3 з протизапальною дією, що запобігає випаданню волосся. Також продукт містить екстракт квітів конюшини польової, який сприяє загоєнню запалень і зменшує свербіж, екстракт зеленого чаю, багатий на антиоксиданти, що зволожує і регулює роботу сальних залоз, та екстракт модрини європейської, який протидіє випаданню волосся. Косметичний засіб має рН від 4,75 до 5,75.

Йдемо дивитись на фото результату за 2 місяці використання?

Перше фото - жовтень 2023, шкіра світилась під залисинами 😪

Друге - січень 2024. Волосся почало відростати і закривати шкіру.

Відновити втрачене волосся, ч.1 (+ фото результатів)
Відновити втрачене волосся, ч.1 (+ фото результатів)
Відновити втрачене волосся, ч.1 (+ фото результатів)

Засіб я наношу щоранку або щовечора і ніжно втираю у шкіру голови.

Він додає трішки об'єму але при цьому, якщо нанести більше кількох крапель, він надасть волоссю несвіжого вигляду.

Разом з тим, з помірним нанесенням засіб не впливає на частоту миття волосся.

Після тижня використання волосся стало випадати рази в 3 менше.

Зараз, після приблизно 7 тижнів використання воно випадає так само помірно.

Найбільш яскравим показником для мене була кількість бейбі волосинок. Вони у мене ростуть постійно, але довгий час не відростали довше 1-2 см.

Зараз вони доооовгі, і сподіваюсь, перетворяться у повноцінне довге волосся.

Перше фото - серпень 2023

Друге фото -січень 2024

Маю ще менше півфлакона засобу, і планую проходити курс раз на рік.

Ще з корисного - працюю над дефіцитами досі.

Ну і пам'ятайте, волосся не може рости лише на бадах і косметиці, для його росту потрібно гарно харчуватись (притримуватись банального і скучного балансу білків=жирів=вуглеводів).

Для мене найбільша складність - це їсти овочі і зелень щодня.

Але дорогу здолає той, хто йде 💪🏻

У наступний раз розповім про засоби для вій та брів

Діліться, що ще вам допомагає з випадінням?