Nastya_Gai

Порівняння скрабів від Rituals

Порівняння скрабів від Rituals

Напевно, вже всі знають про мою любов до цих засобів для тіла, сьогодні порівняю два скраби.

Почну з того, що у rituals дуже гарне і дороге пакування. Неймовірні текстури і аромати, які викликають залежність.

Цей скраб - моя щира любов❤️ третя баночка за півтори роки.

Густий, запашний продукт містить частинки гімалайської солі, позитивно впливає на омолодження, тонізування і відновлення шкіри.

Частинки досить крупні, але вони тануть на шкірі і в поєднанні з оліями дають неймовірний результат.

Запах трохи відрізняється від кремів цієї серії, він більш ментоловий. Через це він приємно холодить шкіру після використання. Тримається аромат дуже довго.

Шкіра після використання неймовірно ніжна і зволожена. Подабається це відчуття насиченості, навіть крем використовувати не хочеться.

Розхід у мене досить прийнятний (багато хто жаліється, що ледь не на три рази вистачає). Я використовую трохи, бо він чудово розподіляється по тілу.

Містить ультратонкі частинки бамбука, які ефективно допомагають покращити сяйво та текстуру вашої шкіри, видаляючи мертві клітини шкіри та збільшуючи їх оновлення. Оскільки це ніжний виріб, що відлущує, його також можна використовувати частіше протягом тижня.

Цей скраб я отримала на Новий рік у подарунковому наборі, окремо в нас їх не зустрічала, лиш в Європі.

Ця лінійка друга серед фаворитів з ароматів. Він легенький квітковий і не нав'язливий.

Текстура суттєво відрізняється від попереднього. Більш кремовий, частинки дрібнесенькі, на шкірі набагато легше відчувається І має прикольний пермамутровий перелив.

Він не такий жирний, після використання немає тої "зволоженої плівочки" але шкіра дуже приємна на дотик.

Розхід трохи більший, ніж у попереднього.