Nastya_Gai

Впевнена, що таких пилок ви ще не зустрічали

Впевнена, що таких пилок ви ще не зустрічали

Після допису про змінні файли https://club.makeup.com.ua/post/29245/ одразу хочу вам показати ще й незвичний пончик.

Це ті самі одноразові змінні файли алеу стрічці. Різниця лиш в тому, що ви самі можете обирати потрібну довжину.

Staleks - це завжди найякісніший інструмент. Кожен майстер 100% стикався з цією тм у роботі. Пилки не виключення. В них чудовий абразив який не осипається, не забивається і вистачає дуже надовго.

Трохи детальніше про абразиви. Жорсткість пилок визначається гритами. Чим більше число - тим м'якіша пилка.

  • 80-100 жорсткі і майже не використовуються
  • 150 для штучних нігтів, нарощення і укріплення
  • 180 використовують для опилу натуральних нігтів, або шліфування штучних
  • 240 для натуральних нігтів, все що більше це вже шліфування і полірування

Файли знаходяться у футлярі, який ви купуєте один раз. Далі купуєте лиш запасний блок у середину. Кожен файл легко відділяється від мотка за допомогою кліпси на рулетці, забезпечуючи швидкість роботи. Вони ідеально фіксуються, закриваючи краї та забезпечуючи ідеальне зчеплення з металевою основою.

Впевнена, що таких пилок ви ще не зустрічали
Впевнена, що таких пилок ви ще не зустрічали
Впевнена, що таких пилок ви ще не зустрічали

Для файлів нам ще необхідно мати основу. Їх є три: металева, дерев'яна та пластикова. Я використовую лише перші дві.

Якщо дерев'яну можна використовувати одноразово, то металеву необхідно обробляти після використання.

В мене металева пряма основа Staleks Expert 20.

Виготовлена з високоякісної сталі, яка гідно витримує різні способи стерилізації і не втрачає первинних функціональних властивостей протягом тривалого періоду активної експлуатації.

Зручно лежить в руці, трохи важче ніж дерев'яна.