Fraulein

Враження від подарункового боксу Mareve

Враження від подарункового боксу Mareve

Відгук на цей бокс я повинна була написати ще місяці 3 тому, але все якось зірки не сходились)...

Проте краще пізніше ніж ніколи, правда?😉

Враження від подарункового боксу Mareve

Наскільки я правильно зрозуміла - це власний бренд Makeup.

На тестування до мене потрапили парфумована вода, аромасаше та молочко для тіла.

Саше і парфум - Dark Idol - ідентичної назви, і, відповідно, запаху. А ось молочко - White Pearl.

Мені подобається оформлення у Mareve - лаконічно, стильно, нічого зайвого.

Початкова нота: Груша, Кава, Карамель, Квітка Бергамота
Нота серця: Гіркий мигдаль, Жасмин
Кінцева нота: Ваніль, Кашемірове дерево, Кедр, Пачулі

Зі старту різкий, потім почає теплішати, віддає дюшесом, з'являється ваніль та мигдалева солодість.

Вже нікому не секрет, що по аромату це аналог відомого YSL Black Opium.

Вони дууже схожі, проте Dark Idol звучить більш кислувато, прохолодніше, я б сказала, наче в нього додали маленькі бризги шампанського...

Стійкість - від сили години три.

А ще в мене сталась проблема з кришечкою - вона була тріснута (мабуть це сталось при доставці поштою), і вдома вона вже остаточно зламалась, тому залишилась лише внутрішня частина цієї кришечки. Нікому в такому вигляді вже не подаруєш, тому стоїть вдома та я ним користуюсь в якості аромату для текстилю.

Якось на мені він не прижився, а ось як пахне вдома - мені подобається.

Пахне як і парфумована вода.

У мене в домі нема шафи, є лише гардеробна кімната. Квадратура - метри 4. На цей простір такого саше виявилось замало. Я повісила цей мішечок біля двері і його було чутно лише при вході і лише перші три тижні.

Я читала відгуки, що він класно працює у маленькому просторі - шафі. А враховуючи бюджетну та доступну ціну - прекрасний варіант.

Але я залишила його висіти та просто час від часу пшикаю на нього парфумовану воду і тоді приємний аромат заповнює усю кімнату. Проте є проблеми зі стійкістю - лише години півтори.

Має вже інший аромат - пахне солоденько, ванільним морозивом.

Зволоження від нього середнє.

Містить в собі маленький, але дуже дрібний золотистий шиммер. Він гарно сяє, так, ніби ви світитесь зсередини.

Вдома я ходжу в шортах і вирішила нанести його на ніжки. Мені в принципі сподобалось сяйво і відчуття на шкірі, проте цього блиску особисто для мене забагато. Через декілька годин потрібно було виходити з дому і я вдягла чорні джинси, так ось вони всі, і ззовні і зсередини були повністю в цих блискітках... Довелося прати двічі.

Відклала його до літа, пляжу та фотосесій, ось там він буде виглядати ідеально.

Якось не дуже в мене склалось з цими продуктами, але я читала багато відгуків на гелі для душу та креми і скраби. Ось їх хочу спробувати.