Yana Osyka

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush Paaarty - nude

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush Paaarty - nude
Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush Paaarty - nude
Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush Paaarty - nude
Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush Paaarty - nude

Взагалі, я планувала придбати мініатюру, але так сталось що в мене повнорозмір. Перше на що хочеться звернути увагу - це гарне тиснення рефілу. Це досить нечаста ситуація для брендів робити красиві малюнки на продукті. Я вдячна за такі деталі.

Що ж, пропоную перейти до обговорення кольору. А він ідеальний, ось так. Це мої перші рум’яна, що пасують до будь-якого макіяжу. Я не розумію як це відбувається, адже на свотчах вони нейтрально-рожеві. Не холодні й не надто теплі. В них існує маленький натяк на бежевість. Можливо в цьому унікальність кольору, магічним чином він втушовується в мій тон шкіри. Я просто не знаю як це пояснити, але це прекрасно.

При першому дотику відчувається ніжна пудрова формула. Коли наносила їх для свотчу здались трохи сухуватими, але це обман. На обличчі все прекрасно тушується. Легко поєднується зі скульптором, хайлайтером. Зазвичай, я не дуже люблю матові формули через їх “окремішність” від макіяжу. В цьому випадку маємо протилежну ситуацію. Просто виходить цілісний красивий образ.

З вищесказаного тексту можна зробити висновок - я закохана в рум’яна від Tarte. Це такий неочевидний фаворит. Я від них нічого не очікувала, а вони мене так захопили. Не плаю купувати інші кольори, бо добрих формул на ринку багато, а ось ідеальних кольорів - ні.