Чи сподобався мені перший подарунок від клубу?

Чи сподобався мені перший подарунок від клубу?

Почнемо з мого фаворита - заспокійливий крем-гель для тіла Phytorelax Laboratories 31 Herbs Oil Multi-Use Gel Cream. І тут я вас прошу закрити очі та згадати смак та запах м'ятної цукерочки 💚 Згадали оцю прохолоду у роті та як пощипує ніс? Саме так я можу описати цей продукт)

Крем-гель я нанесла одразу після душу, легенько промокнувши до цього шкіру рушником. Крем має приємну на дотик текстуру, в міру густий, чимось мені нагадав знежирений йогурт. Крем зовсім не дає відчуття жирності на шкірі. Бррр. Ненавиджу, коли після душу на шкіру наносити щось дуже жирне. Я навіщо милась?😂

У пробнику було 8 ml, але мені вистачило нанести продукт на все тіло. Перші секунд 10-15 була ось ця приємна легка прохолода. Я не очікувала😅 А потім вона зникла, і залишився просто приємний свіжий м'ятний аромат. Шкіра стала приємна на дотик та зволожена. Аромат тримався на шкірі достатньо довго.

Як тільки я відкрила упакування, запах був аж надто різкий. Ну дуже пахло травами 🍃 Але після того, як розподілити продукт на все тіло, то навпаки запах ніби заспокоює та навіть розслабляє. Я б рекомендувала використовувати це продукт ввечері перед сном 😴

📍Оцінка: 10 з 10

Чи сподобався мені перший подарунок від клубу?

Друге місце у цьому рейтингу я віддаю парфумованій воді Giorgio Armani Si Passione 🌹

[Трошки передісторіїЯ з досить бідної родини, і в нас ніколи не було якихось "додаткових" засобів для догляду за собою, крім шампуню та мила. Тільки найнеобхідніше. Якщо ви читали один з моїх попередніх постів, то знаєте, що я тільки починаю вчитися фарбуватися, бо тільки зараз я можу думати не тільки про забезпечення своїх базових потреб - одягу, їжі та житла, і я дуже радію цьому. А тепер до парфумів) У підлітковому віці єдине, що я могла собі дозволити це такі парфуми на розлив по 15 грн, які переставали пахнути через дві хвилини після нанесення)) але і то була колись мрія)) А у 2021 році у д'юті фрі я купила свої перші "справжні" парфуми Moschino Toy 2 Bubble Gum 🎀 Дівчата, я була на сьомому небі від щастя! Я їх таааак економила, таааак берегла) Ніби боялась, що їх в мене відберуть😅 Відтоді я твердо вирішила, що в мене буде своя колекція найкращих парфумів, і я їх буду використовувати кожного дня, а не по святах!]

Тож коли я відкрила посилочку і побачила, що в мене є змога протестувати парфуми від Giorgio Armani, та маленька Катя в мені аж трошечки заплакала))) То ж це було перше, що я нанесла на себе - парфуми 💖 Вони пахнуть трояндами, і взагалі вони такі квіткові, але не свіжі, а більш "важкі". В них не солодкий аромат, а більше фруктовий такий. Мені пахне смородиною. На одязі парфуми тримаються весь день, навіть наступного дня одяг пахнув ними, а на шкірі трошечки менше.

Чесно, я не думала, що мені сподобається такий жіночний та елегантний аромат. Я обожнюю все солодке)) А цей парфум про зрілість, витонченість та самодостатність. Можливо, я просто дорослішаю)) Бо мені прям хочеться бути як цей парфум. Щоб ми пасували один одному. Я його однозначно собі придбаю. Отже, троянди та смородина - це цей парфум 🌹

📍Оцінка: 10 з 10.

Далі поговорімо про зволожувальний гель для душу Phytorelax Laboratories Almond Shower Gel 🧴

Він дуже рідкий, прозорий, не маслянистий, має більш таку водянисту текстуру. Піниться не дуже добре. Я навпаки люблю багато пінки від гелю. Тут її майже не було. Але найбільше, що мені не сподобалось - це запах. Дуже насичений запах мигдалю 🥜 Не те щоб я не любила мигдальне печиво, наприклад... Але для мене ту мач. Дуже насичений та солодкий запах, який "б'є" у голову. Але шкіра після нього приємна, гладенька та зволожена. Але якщо ви любите мигдаль, то точно спробуйте цей гель.

📍Оцінка: 5 з 10

Ну і наостанок поговоримо про парфумований лосьйон для тіла Mauboussin Pour Femme 💜

Якщо коротко - мені зовсім не сподобався аромат. А аромат тут якраз дуже насичений та стійкий. Я навіть зайшла почитати про нього опис, чим він має пахнути: "грайливі ноти бергамота, мандарина та соковитої сливи, що додають свіжості й легкості. У серці розквітає солодкість білого персика, ніжність жасмину, теплота іланг-ілангу та м'які акорди троянди...." Я чесно скажу, чим мені пахне, але не смійтеся, будь ласка😄 Мені пахне старою квартирою, де живе літні хворі бабуся чи дідусь, і куди заходиш і в ніс прям б'є запах ліків та старості, ще нотки якогось одеколону такого "мощного")) Ось😅 Сподіваюсь, так можна порівнювати аромат🙈 Але по-іншому я не знаю як вам передати. Мені не пахне сливою) Аромат дуууже стійкий. Шкіра після лосьйону м'якенька та зволожена.

📍Оцінка: 3 з 10

P.S. Додаю посилання на подарунковий набір, де є цей лосьйон у складі, бо окремо він не продається.

Як бачите, від двох продуктів я в захваті😍 Я дуже вдячна клубу за таку можливість, пробувати щось новеньке та ділитися своїми враженнями. Мені дуже сподобався подаруночок. Скільки приємних емоцій він мені подарував! І я себе відчула вже справжнім beauty блогером😎

Сподіваюся, вам сподобався мій допис, і що він був корисним)

Усім цьом та до зустрічі у нових дописах та looks😘