Ta_nyaaaaaaa

Аромат, який ніколи не втратить актуальності - Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense pour Homme

Аромат, який ніколи не втратить актуальності - Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense pour Homme
Аромат, який ніколи не втратить актуальності - Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense pour Homme

Красунечкииии, вітаю ☺️

Зазвичай у своїх дописах я розповідаю про жіночі парфуми, але сьогодні віришила поділитися сприйняттям чоловічих. Признаюся, що до чоловічих ароматів я більш прискіплива, ніж до жіночих. І так, серед них я маю невелику кількість фаворитів. Комусь вони можуть здаватися занадто скучними і зовсім не цікавими, але не для мене.

У чоловічих парфумах передусім ціную стриманість і легкість.

Якщо такий формат зайде, то розповім про ще декілька улюблених чоловічих ароматів 🥰 Ті, які найбільше подобаються на коханому і від звучання яких отримую задоволення.

З парфумами Light Blue я знайома давно: як і з жіночими, так і з чоловічими.

До речі, жіноча версія ще більш легка і ніжна, асоціюється з весною, першими підсніжниками і жіночністю, дівчиною зі снів ✨

Отож передусім з цими ароматами у мене пов’язані спогади, тому для мене вони особливі. Цей пробничок взяла аби відчувати цей аромат у необхідні моменти, аби заспокоюватися і повертатися у спокійне минуле 😌

Ще відразу хочу зазначити, що цей аромат відчуваю по різному, у залежності від настрою і пори року. Зараз він чомусь здається мені більш різким і насиченим (свіжо-насиченим), але влітку…він у рази приємніший, та й загалом більш доречний

Наразі маю пробник об’ємом 1,5 мл. Він без дозатора спреєм, наносити лише намазом.

Його ціна в діапазтоні 70 грн.

Насправді цей парфум входить у невеликий список тих, де я відчуваю кожну ноту ☺️

Початкова нота, як весняне ранку сонце – грейпфрут і мандарин, сплетені в танці свіжості, як перші ніжні, несміливі поцілунки, такі легкі, наче змахи крил перелітних птахів.

Серце парфумуморська вода🌊, що обіймає колючий ялівець🌲.

Завдяки морській ноті, аромат дещо солоний, мов вітерець з океанських просторів... А ще, він добряче прохолодний, через що ідеально освіжає.

Усе це йде у сукупності ніжності й свіжості з деревинно-мускусним фіналом.

Стійкість і мужність - те, чим наділяють аромат деревинний бурштин та приземленний, чуттєвий мускус.

Ідеальним цей аромат (як і всі версії Лайт Блю, у тому числі жіноча) вважаю на теплу пору - весну, літо. Він буде доречним у офісі, на пляжі, на прогулянці, для спорту чи побачення. Дуже універсальний, як на мене. Звучить наче і просто, але водночас загадково, ніжно й романтично.

Простий, але загадковий, ніжний, але мужній.

А.ромат, як романтична історія, що розгортається в кожній краплинці... Light Blue Eau Intense Pour Homme – це щось про сталу універсальність, яка не набридає.

У ньому кожен акорд схожий на ніжний поцілунок, відносить мене на крилах ароматних мрій, на які надихає морський бриз. Наче знову опиняєшся біля моря в обіймах коханого.

Напевно це найслабша сторона Лайт Блю: як жіночих, так і чоловічих, як класики, так і версії інтенс.

Адже їх стійкість бажає кращого - 4-5 годин - це їх максимум. Однак це властиво ледь не всім свіжим ароматам.

Шлейфу майже немає. Він дуже коротенький і відчувається приблизно протягом перших 2 год.

Описуючи аромат, хотіла б і сказати про те, що він подобається моєму коханому, який також ще той примхливий муЖчінчік. Признавайтеся, у вас теж є такі?))

Саме він підсадив мене на легкі аромати. Але все, що у такому направленості з чоловічої парфумерії - моя слабкість 🤤

Що ще скажу? Версія інтенс чоловічих Light Blue мені подобається трішки більше, ніж класична. Тут немає моху, розмарину і ладану, а вони додають різкості і «церковності», як на мене 😅. Ця версія - більш без тієї самої ноти церкви 🤪, але наче концентрованіша 💗

Закінчуючи допис, розумію, що знову хочу відчути Лайт Блю жіночий і описати його тут 🤭 Серед свіжих ароматів я б віддала цим парфумам 2 місце після класичного Кристалу від Версаче (адже він завжди є у мене на поличці) 💞 Тому думаю невдовзі розповім про нього, адже знаю, що серед вас є прихильниці легких ароматів, а я останнім часом про приторно солодкі чи важкі аромати і розповідаю 🤪

Напевно, організм відчуває, що от-от кінець зими і просить чогось легкого. А ще, так на мене впливають перші теплі сонячні промені ☀️

Хоча... може я і зовсім втомилася від солодких насичених ароматів? 🤔 Думаю ні, скоріше багато залежить від настрою))

Дякую, що завітали до мене 🫶🏻