𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався

6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався

Я не змогла пройти повз цієї новинки, дуже хотілося спробувати цей блиск, який всі так хвалять.

Для себе обрала відтінок 001. Це дуже ніжний світло-рожевий колір, який практично прозоро виглядає на губах. Блиск має малесенькі блискітки, але на вустах вони не виділяються і ледь помітні.

Аплікатор зручний, блиск наноситься рівномірно і щільно.

Текстура у нього приємна і зовсім не липка.

Після нанесення на губах відчувається пощіпування з перших хвилин, але самий пік досягається приблизно на 20 хвилині. Губи добре так пече, але я переношу нормально, не можу сказати, що печіння надто сильне, хоча дискомфорт від цього присутній. Хвилин через 40 цей жар починає потроху сходити. В мене вже були подібні блиски з перцем і цей по шкалі печіння від багатьох інших не набагато відрізняється.

Блиск виглядає гарно, не розтікається, в складочках не збирається, красиво підкреслює власний рельєф губ, фініш вологий і глянцевий. Тримається непогано, години 2-3 точно, легкий перекус витримує.

А що ж з приводу самого головного? Чи є збільшення губ?

Я очікувала від пламперу більшого і ефект мене зовсім не вразив. Губи від нього у мене не збільшуються, лише по відчуттям, а візуально тільки трохи червоніють на якийсь час і можливо трошки стають припухшими. На цьому все...

Перцевий екстракт звісно свою справу робить: він прискорює кровообіг і сприяє набряклості, але на мені працює слабо, щоб губи помітно збільшилися, хоча по відчуттям із-за цього пекла так і здається, що їх покусали бджоли )) Але це тільки по відчуттям. На ділі все більш скромно.

По багатьом характеристикам блиск мені сподобався: за те, що не липкий, має ніжний відтінок, але чи треба терпіти цей перцевий жар на губах заради посереднього ефекту.... Задоволення так собі. По своєму воно прикольне, це незвичні і такі пікантні відчуття, але не на кожен день. Особисто мені це набридає, тим більш, що ефект від пламперу на моїх губах мало помітний.

Доповню відгук. Все ж таки згодом звикаєш до цього блиску і вже здається, що він не так пече, як при першому використанні. Іноді на губах навіть чогось не вистачає, коли його не наносиш )) Доречі, якщо доторкнутися язиком до губ, то його теж трохи пече, а сам блиск окрім цього має приємний присмак. У флаконах вони здаються дуже насиченого кольору, але на губах практично всі напівпрозоро.

6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався
6 відтінків. Плампер від Maybelline не вразив ефектом збільшення губ, але по своєму сподобався