alena.rosee

Нектар для хорошого настрою Armani My Way Nectar

Нектар для хорошого настрою Armani My Way Nectar

Всім привіт 💕

Сьогодні знайомимось з новим фланкером аромату My Way від Armani ❤️

Чим пахне , який має настрій та кому підійде ✨

Впевнена , багато з вас знайомі з оригінальною версією аромата My Way, бо запуск і промо були такі , що реклама була всюди ))

В мене повнорозміру першої версії не було (та й інших також) , але були фірмові мініатюри та безліч семплів (знову ж дякуючи широкій промо компанії), бо пробнички давали всюди , а потім і я далі роздавала родичам , бо аромат цікавий , але досить стійкий і мені було його достатньо 💛 хоча піраміда прям моя , я обожнюю туберозу та білоквіткові аромати ☺️

До Армані, і Ланком Ідол випускали , тому в ті роки це були так мовити топ поп конкуренти в люкс сегменті (та я все ж вибираю для себе Армані ) 🙃

Від нової версії зі словом Нектар я очікувала якогось, хмммм , не те що б медового нектару, але досить густої композиціі, а вийшло зовсім навпаки 🤪

Давайте дивитись що там нового замішали в Армані 😁

Піраміда:

Початкова нота: Бергамот, Груша, Флердоранж
Нота серця: Жасмин, Листя фіалки, Ревінь, Тубероза
Кінцева нота: Бурбонська ваніль, Білий мускус, Кедр

Якщо порівнювати з оригінальною версією , додали мало нот: Груша, Листя Фіалки та Ревінь. Але як вони змінюють настрій ☺️

При першому нанесенні це соковита несолодка груша , я б сказала , домашня така , літня , з легким (не анімалістичним, не індольним) жасмином . Жасмин тут дуже нагадує квітку в зеленому чаї або якісний гель для душу з ароматом жасмина або ... Гуччі Жасмин 🌸

Трошки згодом можна почути дуже тендітну , я б сказала , молоду , ще безхарактерну , Туберозу.

Вона сором'язлива , ніяких сюрпризів не дає , але в дуеті з Ревінем , трошки нагадує соковиті ягоди .

База класична, як в першому ароматі, але як мені здається , більш лайтова в концентрації.

Асоціації з ароматом хороші 💕

Він пахне просто , незамисловато , але нереально приємно, трошки віддає фруктовим гелем для душу , трошки бульбашками (по типу як в Москіно Той2), іноді фруктово-квітковим букетиком .

З таким ароматом легко, просто , не потрібно нічого придумувати, Ви така як є - тільки усміхнена 😉

Стікість досить добротна , особливо на одягу пахне довго , на волоссі шлейф приємний . На шкірі швидше пропадає, треба додавати аромат.

Флакон: виглядає достойно , розпилення : димка.

Ціна: ну як для Армані. Тобто не бюджетна , але якщо Ви шукаєте приємний позитивний аромат саме люкс-сегменту - то це він 💕

То чи є тут поціновувачки Armani My Way будь-яких версій? 🤩

Дякую за увагу! 💕