Оля 🐈‍⬛

Комбуча

Комбуча

150 мл ~ 710 гривень

Для кого: всі типи шкіри

Засіб має рідку кремову текстуру та легкий аромат. Є два шари, що потрібно змішати перед нанесенням, краще руками саме, а не ватним диском.

Для сухої це чудовий тонер, для комбі тонер та сиротватка, а для жирної сироватка, тонер та крем. Дуже зручний формат, я коли хворіла, то в мене була лише комбуча і почувала я себе чудово.

Есенція допоможе із сухістю, зневодненням, вона живить та зволожує, відновлюватиме біом та шкірний бар'єр, покращує тон шкіри, її пружність та еластичність, прибирає тмяність. Шкіра після неї дуже сяюча.

Що по складу
Yeast/xylin/black tea enzyme (70%), water, cetylethyl hexanoate, hydrogenated poly(C6-14 olefin), 1,2-hexanediol, niacinamide, propanediol, glycerin, butylene glycol, caprylic/capric triglyceride, decyl glucoside, carbomer, yeast/rice bran enzyme, baobab seed oil, hydrogenated lecithin, camellia sinensis flower extract, mandarin peel extract, madecassoside, tetradecyl aminobutyryl valyl amino-oil urea trifluoroacetate, ceramide NP, ceramide NS, ceramide ES, ceramide IOP, ceramide AP, sodium hyaluronate (500 ppm), hydrolyzed glycosaminoglycan (5. 52 ppb), sodium hyaluronate crosspolymer (1 ppb), hydrolyzed hyaluronic acid (0,52 ppb), hydroxypropyltrimonium hyaluronate (0,1125 ppb), hyaluronic acid (0,01 ppb), acetylated sodium hyaluronate (0. 002 ppb), water of damask rose, pear (prunus amygdalus dulcis) extract, peach extract, jasmine flower water, olea europea leaf/stem extract, Melon extract, tocopheryl acetate, cyanocobalamin, caprylyl glycol, magnesium chloride, benzylglycol, polysorbate 60, ethylhexylglycerol, adenosine, caramel, pentylene glycol.

Будь ласка не лякаємось довгого складу, інколи це чудово, як, наприклад, тут — 5 видів керамідів, різномолекулярна гіалуронка та купа екстрактів.

Якщо порівнювати із Dr. Ceuracle, мені по текстурі різниця не відчутна, але тут більш насичений склад. Але якщо буду повторювати комбучу, то візьму Dr. Ceuracle, бо це вони ввели такий компонент чудовий до нас і в цілому концепцією комбучі у догляді.

Оля 🐈‍⬛
12
Підписники
0