𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Essence Hydrating Nude Lipstick #301 Romantic

Essence Hydrating Nude Lipstick #301 Romantic
Essence Hydrating Nude Lipstick #301 Romantic
Essence Hydrating Nude Lipstick #301 Romantic
Essence Hydrating Nude Lipstick #301 Romantic

Покупка цієї помади була спонтанною. Мені дуже сподобався її ніжний нюдовий відтінок, але в результаті я була розчарована.

Essence Hydrating Nude Lipstick #301 Romantic

Футляр з пластику, виглядає симпатично, особливо без кришки.

У мене відтінок #301 Romantic, самий світлий і перший в цій лінійці.

Стік має красивий нюдовий колір, але помада виглядає напівпрозоро, лягає не щільним шаром. Слід застежити, що по текстурі це зовсім не помада, а більше схоже на бальзам.

Віддушка звична, виражена не яскраво.

Помада лягає легко, плавно ковзає, наче бальзам, по відчуттям комфортна, навіть трохи зволожує, не липка, але на губах відтінок виглядає дуже блідим, ніби тональний, чи замазка. Обличчя з цим кольором виглядає якимось нездоровим. Колись була мода на подібні відтінки, та і зараз мабуть достатньо прихильниць.

Фініш вологий, та і по відчуттям здається, що нанесений бальзам.

При цьому помада лягає не рівномірно, збирається в складочках, підкреслює всі недоліки. На моїх проблемних губах взагалі виглядає неестетично. Губи у мене схильні до сухості, є лущення і, навіть якщо попередньо підготовути шкіру, то все одно результат такий же не втішний.

Колір виявився світлішим, ніж я очікувала, а якість помади розчарувала. Носити її так на губах для мене не комільфо.

На фото помада при різному освітленні

Можливо інші відтінки краще виглядають, особливо на не проблемних губах, але з 301 вийшла така історія.