Relance

Relance

Не хочу ставити 1 жахливе фото, тому обрала фото ампули від Relance.

Відразу скажу, я не противник бренду і вже не вперше користуюсь їхньою продукцією, але те, що трапилось з моїм обличчям після останнього нанесення - це просто жах!!! 😱

Відгук мій на сайті видалили, тому я вирішила поділитись досвідом тут. ОНОВЛЕННЯ: відгук мій таки оновили, але відписались стандартною відповіддю.

Тож почнемо спочатку.

Апмули з вітаміном С я замовила вперше ще у далекому 2022, вони мені дуже сподобались, ефект був неймовірним та просто шкіра сяяла від нього. Ніяких неприємних відчуттів не було, ба більше, я настільки була задоволена, що хотілось ще. Але звісно, за рекомендаціє виробника пройшла курс і все, вирішила, що поки що досить.

Потім за певний період часу я знову замовила ці ампули і знову ними користувалась. Я відчувала певний дискомфорт і печіння невелике, але скидала все на те, що нові продукти ( у той час я багато нового вводила), і ніяк не могла подумати на цей продукт! Адже перед тим все було гаразд! Ніяких реакцій!

Я використала кілька ампул і віддала подрузі, їй сподобались також.

Але ось я знову їх замовила і чекала відповідного часу, щоб використати їх. І саме вчора я вирішила використати одну ампулу.

Я нанесла все, як у рекомендаціях і забула називається...

Але вночі я прокинулась від того, що моє обличчя жахливо чухалось і я не могла зрозуміти від чого....

Якось доживши до ранку я поглянула у дзеркало і не впізнала себе....Моє обличчя було червоне, напухше та просто саме не своє.....

Я відразу випила протиалергічне і використала заспокійливий засіб.

Фото я зробила вже після заспокійливого засобу.

Relance

Але навіть після того, неозброєним оком видно, що у мене напухше обличчя і аж ''синяк'' під оком. А таке було і під іншим оком також....

Хочу відразу уточнити, я нічого нового крім цього засобу не наносила, тільки його......

На щастя почервонілість зійшла і стало трішки краще. Але я відчуваю, як мені неприємно та яке моє обличчя велике...

Я розумію, що це вітамін С і що реакція можлива, але ж не така? Тим більше, що раніше, першого разу, подібного не було! Не знаю, чи поміняли склад продукту, чи змінили комцепцію, але я вже точно його не куплю....

Всім дякую за увагу, надіюсь мій допис був корисним.