danabeauty

Maybelline Vinyl 10 LIPPY

Maybelline Vinyl 10 LIPPY

Палітра Vinyl Ink налічує багато відтінків. Усі різні, гарні та по-своєму особливі.


Обирала між 35 Cheeky, універсальним нюдом, але дещо з холодним підтоном, та 120 Punchy, з теплим підтоном (побачила на губах у Oli Seagull, але ціна вдвічі дорожча та його не так легко зловити 🥺)

Коли я засвотчила 35 Cheeky в магазині він мені здався холодним, навіть не знала чи підійде він моєму кольоротипу. Потім засвотчила ще декілька відтінків. Вдома вже додала до корзини 35, але а останній момент.. спонтанно, вибір впав на 10 Lippy.

Як і більшість продуктів Maybelline - гарно, стильно. Міцний пластик з об'ємними літерами - VINYL. Колір флакона відповідає кольору відтінку.
Добре закручується.

Аплікатор дуже зручний. Це середньої довжини подушечка, звужується до кінця, що дозволяє гарно профарбувати кутики губ.
Набирає ідеальну кількість продукту, не багато, і не мало. Під ковпачок продукт не затікає (у блиску Lifter Gloss продукт затікає під ковпачок коли флакон ще повний, тому Vinyl Ink однозначно плюс)

Аромат солодкий, пахне цукерками. Не яскравий, не душить.

По консистенції помада рідка, але не така, що тече. Довго вифарбовувати нею не вийде, бо засихає швидке за інші помади.

10 Lippy - стигла черешня, соковита, яскрава та водночас темна.
Колір відноситься до палітри червоних.
Цей відтінок ідеальний для створення акценту на губах, саме тому я його і обрала.
Підступність цього кольору у тому, що його важко нанести рівно по контуру. Ну або в мене сильно трусяться руки😂 але повірте, усі "танці з бубном" того варті)
а ще, під нього краще підібрати олівчик у тон, вишневий.

При нанесенні слід дотримуватися інструкції виробника:
Крок 1: Потрусити помаду

Крок 2: Нанеси на губи

Крок 3: Дати їй повністю висохнути

Після висихання помада залишається лаковою ще 2-3 години, якщо не змикати губи. Далі вона поступово втрачає блиск, але повністю матовою не робиться. Під кінець дня залишається ще досі яскравий пігмент на губах, лише по середині слизової помада трішки "з'їдається", але не критично, можна серединку підфарбувати.

По стійкості вона перевершила усі мої очікування.
❗7 годин після нанесення - помада на місці, це при тому, що я їла і пила весь час. Стійкість залізобетонна.
Губи не сушить взагалі, приємно відчувається.
Щодо липкості - вона мінімальна перші 2-3 години, далі вона взагалі не липка, не відбивається та не розмазується.

Змивала я її гідрофільною олією, терти треба довше ніж ту ж стійку L'Oréal Paris Les Macarons. Міцелярною водою, я думаю, це було б набагато важче.

Тепер ця помада - частина мого повсякденного макіяжу. Зовсім не притаманно мені носити такі яскраві відтінки, але у цьому є своя ізюминка ☺️

Дякую, що читаєте ❤️ усім гарного настрою та тижня 💕