Zera Khaibulaeva

Неочікуване відкриття для волосся

Неочікуване відкриття для волосся
Неочікуване відкриття для волосся

Цей шампунь вже не вперше Ви побачите у стрічці, адже дівчата вже мали його на тестуванні. А я вже придбала по Ваших відгуках. І скажу одразу, я дійсно залишилася задоволеною придбанням.

Для мене бренд був новим, але вже почала звертати на нього увагу в аптеках.

Все більше засобів накопичується у моєму догляді з аптечного складу . Це дорожче ніж мас-маркет, але і дійсно дієвіше.

Неочікуване відкриття для волосся
Неочікуване відкриття для волосся

Виробник: Швейцарія.

Обʼєм: 280 мл, такий об’єм я обрала для проби. Є і більший, на 950мл.

Флакон має супер зручний дозатор, не плюється, дає достатню кількість засобу,можна використовувати повторно(або щось переливати у флакон, який має міцний пластик). Такий формат дозаторів дуже зручно використовувати.

Для миття голови на перший раз-2-3 натискання, на друге миття-достатньо одного.

Шампунь гарно піниться.

Класифікація: натуральна косметика.

Призначення: проти випадіння та для росту волосся.

Аромат: натуральний, травʼяний.

Мені згадалось дитинство з миттям голови шампунем з кропивою, от реально аромат дитинства (так, в мене був спочатку кря-кря, а потім вже загальний шампунь з кропивою, феї в мене не було )).

Шампунь має у складі натуральні компоненти (кропиву, ментол, розмарин, полин), тому аромат такий травʼяний. Після миття я його вже не відчуваю. Взагалом, склад безпечний.

Почала використовувати цей шампунь чередуючи з Elseve(який, між іншим, з класу масмаркету мені дуже подобається).

Шампунь дуже гарно промиває волосся, при нанесені відчувається холодок і легеньке поколювання, після змиття цей ефект зникає. Якщо попаде в очі, буде пекти, тож старайтесь, аби піна не попадала в очі.

Вже під час миття, може випасти пару волосинок, а от від попередніх шампунів випадало значно більше. Тут дійсно, якимось чином , шампунь працює і волосся менше випадає. Стосовно нових волосинок сказати поки не можу, тут поки сильно не бачу змін.

Але взагалом, я дуже вражена ефектом. Цей шампунь однозначно вартий уваги. Мені вдалось його придбати з гарною ціною, орієнтовно 215 грн, тож слідкуйте за акціями.

Також, приємним бонусом для мене стало пролонгування чистоти волосся, воно на день точно свіжіше.

Я щиро рекомендую цей шампунь ♥️