Astro beauty

Шо там по моїм палеткам тіней?

Шо там по моїм палеткам тіней?

Моя найперша велика і вже трошки життям помотана палетка від Revolution.

Відтінок Velvet Rose.

Купувала в далекому 2021 на мейкапі.

До речі тоді вона коштувала 289 грн, а зараз всього 170))

За такий бюджет дуже багато плюсів:

1. велика палітра рефілів ( тут тобі різні матові, і цікаві шимери, і чорний)

2.непогана пігментація, особливо у шимерів

3. добре носяться

4. такі не профі як я зможуть з нею впоратись.

З мінусів осипаються під час нанесення ( шимерр до речі ні, дуже рідкий випадок, а от матові добряче). Але це звична історія для бюджетних палеток. І не тільки.

Серед мого списку є палетка, яка вартує в рази більше а осипається так сама як Revolution.

Відео і свотчі прикріпляю в каруселі.

До речі ця палетка бере участь в моєму Project Pan, оскільки хочу замінити її на палетку від LN Pro:

https://club.makeup.com.ua/post/27208/

Шо там по моїм палеткам тіней?
Шо там по моїм палеткам тіней?
Шо там по моїм палеткам тіней?

Завдяки написанню цього посту згадала, що ця палеточка від NYX була моєю найпершою палеткою.

Бо я вже данвл першість приписувала палетці від Revolution.

Що можна про неї сказати ?

Сяйво, сяйво і мерехтіння.

Купувала в 2019, використовувала з любовʼю до того моменту поки я її не розбила і майже всі відтінки, які лишились змішались.

І в мене не було виходу як піти і купити ще таку ж одну, бо її дуже люблю, хоч зараз рука тягнеться до неї рідко.

Гарне сяйво, не осипаються, кольори що підійдуть всім.

Таку палетку вже не придбати у продажі, може саме і того

рідко її використовую.

Ця малютка потрапила до моїх рук через мою подругу, яка розхламила її мені.

Тому це найперша моя дорожча палетка.

І я була приємно вражена - таких ніжних за текстурою тіней ще не використовувала.

Якість, пігментація ( це взагалі) - в рази вища від бюджету, тому треба вміти ще з ними працювати.

У такому випадку бюджетні тіні для того, щоб набити руку - топ🔥.

Зручний формат, і мала би сказати що щей пакування класне, але дивним чином пластик при відкритті маленька частинка пластику відкололась, тому тут сумніви чи дороге пакування.

В підсумку - тіні мені подобаються ))

І вони взагалі не осипаються😍

Ще одна палетка, яка потрапила до мене не новою.

Цю палетку разом з іншими продуктами я придбала в благодійній лотареї однієї блогерки ( палетка була лише засвотчена).

Цікавий білий мерехтливий, типові мої відтінки, екологічне пакування - саме оформлення палетки - це картон, який можна потім віддати на переробку.

Якість однозначно вища ніж палетки від Revolution, але звісно нижча ніж палетки Natasha Denona.

Але осипаються ці тіні ( особливо матові) жахливо.

Ввртість палетки 1800 грн і за ці гроші хочеться, щоб палетка в якій всього 9 рефілів так не осипалась.

А так палетка цікава і ходова)