Yana Osyka

Charlotte Tilbury Cheek to Chic Pillow Talk

Charlotte Tilbury Cheek to Chic Pillow Talk
Charlotte Tilbury Cheek to Chic Pillow Talk

Приїхала коробка, а з нею неприємний сюрприз - биті рум’яна. Я зліпила їх разом як могла. Хоча все одно інколи думаю придбати цей же продукт в іншому кольори, але не битий. Не знаю, можливо різниця з непобитою версією велика, а може ні. В будь-якому випадку ще один відтінок Pillow Talk купувати не буду.

Charlotte Tilbury Cheek to Chic Pillow Talk
Charlotte Tilbury Cheek to Chic Pillow Talk

Це сатинові рум’яна. В них є легкий золотистий перелив, який гарно підкреслює форму вилиць. Якщо любите делікатні хайлайтери, то тут побачите ефект 2 в 1 - рум’яна + хайлайтер.

Колір помаранчево-бежевий, при деякому освітленні в ньому видно рожеві ноти. Цікавий відтінок, але точно не для холодних тонів шкіри.

На зиму не дуже люблю їх носити через зайву “помаранчевість”. А ось на теплу пору року незамінний помічник в створенні образу “лухарі дами”. Додати ще помаду Pillow Talk і все, готова підкорювати працівників залу в супермаркетах.

Стійкість могутня. На 14-годині носіння макіяжу бачила їх на щоках. Нанести можливо будь-яким пензлем. Легко втушковуються в тон і ніколи не залипають.

Просто ідеальні рум’яна на кожен день для нейтрально-теплого тону шкіри. Єдиний мінус - дурне пакування. Кришка відкривається важко, легко зламати довгі нігті. Можливо ви знаєте фантастичну техніку відкривання пальцями, але в мене так не виходить і я сумую.