Hrystja_

Landor Say no more for her…

Landor Say no more for her…

Це єдиний аромат Landor, з яким в мене не склалася дружба одразу. Коли я відкрила флакон, був досить інтенсивний запах чогось ...важкого, часами було чути якусь траву, інколи чула запах всім відомого пертусину.

Я його випробувала на наступний день після відкриття флакона. Для мене він був настільки важким, що я просто його змила.

І думала, що точно до нього більше не повернуся. Хоча було дивно, бо більшість складників в ньому мені подобаються.

Але в цього парфуми дуже класні відгуки. Цей аромат подобається практично всім. І хтось написав, що йому потрібен час...він має відстоятися.

Тут я дала ще один шанс...

Landor Say no more for her…

Наступного разу я його нанесла на руку через 5 днів. І він зовсім по-іншому себе проявив. Потім я на наступний день нанесла на шию...так, йому дійсно потрібен був час.

Перші ноти: бергамот, іланг-іланг, шоколадний лікер.

Ноти серця: тубероща, жасмин, неролі, геліотроп, шоколадний лікер, білий мускус.

Базові ноти: сандалове дерево, шоколадний лікер, білий мускус.

Аромат позиціонує себе як східний квітковий.

Після того, як він відстоявся, я чітко відчула той запах, який хотіла з самого початку: запах шоколадного лікеру. Проходить декілька хвилин і я чую запах свіжо запаленого молока зі шматочками шоколаду і домашнім шоколадним печивом.

Часами чую запах прянощі, які додають в глінтвейн.

Отаким він мені подобається, таким я його уявляла.

Для мене це аромат суто зимовий, літом ми разом не зможемо бути.

Це перші такі незвичні парфуми в моїй колекції. Але вони мають ізюминку, мають місце бути. Стійкість тут відмінна.

Хто шукає щось подібне, раджу спробувати, але спочатку з мініатюрки .