Олена Романюк

#myloveinmakeupclub

#myloveinmakeupclub

Я не претендуватиму на участь у розіграші квитків, але дуже хочу своєю імпровізованою листівкою підтримати святкову атмосферу у MakeUp Club та висловити компліменти, слова вдячності та підтримки моїм "валентинкам" 💜

Почну з дівчат, яких я вважаю своїми soulmate. Свої і все, з першої секунди спілкування 🩵:

Комарницька Тамара, рядки з твоїх дописів завжди лунають в моїй голові, коли я хочу "вхопити" непотрібний для моєї шкіри засіб 😅. Коли Тамара написала, що в неї є ще книга "Доця", окрім іншої книги авторки, мені на обмін, я посміхнулася, бо підсвідомо знала, що Тома з тих, хто читав цю книгу ❤️

Євгенія 👩 твій чубчик в стилі Одрі Хепберн та великі очі я одразу запам'ятала і завжди виглядаю в стрічці ❤️Коли я спілкуюся з тобою, таке враження, що ми не в онлайн, а говоримо по телефону, наче 100 років знайомі ❤️

Оксана К, дівчинка з якою обговорення шампуню переходить в обговорення серіалів та творчості Ізабель Альєнде. Хоч ми й дуже далеко живемо одна від одної, але світло Оксанки відчутно навіть через екран ❤️

А тепер про дівчат-авторок MakeUp Club, з якими я не настільки близько спілкуюся, але я завжди милуюся їх прекрасними фото, які є ілюстраціями до постів🩵:

Ксенія 💫 , краса, розум та стиль, розкішне волосся , якому я не втомлюся писати компліменти❤️

Оксана Князєва, неймовірні мейкапи та гарні очі, іронічна посмішка, обожнюю її перевтілення ❤️

M A X I M O V A 🌷, дівчина з журналів, дуже гарна, завжди вражена її крутими фото та вмінням бездоганно себе показати ❤️

Усім-усім, Тані, Дар'ї, Юлії, Яні, Анні, Віці (вибачте, кого не знаю особисто по імені) мої віртуальні обійми та побажання завжди знаходити в собі ресурс на таке почуття, як кохання 💞