Hanna Domashenko

Моя колекція малюток від Natasha Denona (+свотчі)

Моя колекція малюток від Natasha Denona (+свотчі)

У своєму арсеналі маю декілька міні-палеток тіней від Natasha Denona.
Дуже хотілося спробувати ці палетки від відомої візажистки, бо всі їх так нахвалюють в інтернет-просторі!

Хочу з вами сьогодні поділитися з двома красунями - Mini Glam Palette та Mini Retro Palette.

Оформлення палеток досить базове, лаконічне та стримане!

Якість тіней - пушка! Вони тримаються весь день, але варто зауважити, що в мене повіки жирні, тому я завжди використовую базу під тіні від Artdeco (тут можете почитати про неї мій відгук: https://club.makeup.com.ua/post/1210/). Але пластик на прозорих кришках з часом почав себе поводити не дуже гарно....при відриванні він почав кришитися...Хоча, може то моя так любов до палеток проявилася, бо вони в мене улюблені, тому такі й заюзані)😊👌

Моя колекція малюток від Natasha Denona (+свотчі)
Моя колекція малюток від Natasha Denona (+свотчі)

То ж почнемо з базової палетки Mini Glam Palette. Її дуже зручно з собою брати в поїздки! Вона буде доречною й у відрядження, й у відпустку, й на повсякдень, й на вечірній вихід! Все те, чого мені так хотілося отримати від базової невеликої палетки!

В кейсі знаходяться 5 відтінків:

Golden flesh - металічне золото, з переливом в бронзу.
Harlow - матовий нюд бежевого кольору. Дуже вдалий для затемнення складки та створення плавних переходів у макіяжі.
Anjo - бронзовий металік. Спаркл, що дуже гарно переливається на повіках!
Seed - матовий глибокий коричневий колір. Немов насичений шоколад - дуже гарно грає з карими очима!
Faye - спаркл фольговане золото. Створює іскристий настрій в макіяжі!

Mini Retro Palette також покорила моє серденько! Вона дуже ніжна та грайлива. Кольори підібрані так, що можна забацати як красивий денний макіяж, так і бомбічний вечірній лук!

В кейсі знаходяться 5 відтінків:

Galaxia - справжній космос! Цей персиковий шимер з різнокольоровими блискітками виглядає дуже розкішно!
Industrial - сріблястий шимер на зеленувато-сірій базі. Дуже красиво та магнетично виглядає на повіках!
60s - дуже цікавий матовий відтінок. Чи то сірий, чи то зеленуватий. В рефілі має один відтінок, а на повіках може виглядати абсолютно інакше у поєднанні з вашим кольором очей.
Vintage taupe - персиково-рожевий матовий відтінок.
Pixie - дуже гарний повсякденний відтінок. Чимось нагадують відтінок рум'ян Нарс Оргазм.

Наступним разом обіцяю поділитися прикладами макіяжу з цими палетками)