Mandarinka

Підводка-фломастер для повік Maybelline New York Hyper Precise All Day Liquid Liner

Підводка-фломастер для повік Maybelline New York Hyper Precise All Day Liquid Liner

Вітаю, сьогодні хочу поділитись відгуком на підводка-фломастер для повік від Maybelline New York від людини, яка мёяко кажучи не друже зі стрілками. Про свої потуги і результат - в цьому дописі.

Підводка-фломастер для повік Maybelline New York Hyper Precise All Day Liquid Liner
Підводка-фломастер для повік Maybelline New York Hyper Precise All Day Liquid Liner

Почну з того, що підводки у формі оліця - найращий варіант, якщо ви не дуже вмієте користуватись підводками: більш зручна і звична форма (ручка, олівчики, фломастери), легше приспособитись і почати нормально використовувати.

Хоча якщо це баночка з рідиною і кісточка окремо - мені здається засобу вистачить надовше і розход більш економний, оскільки ви регулюєте скільки засобу "набрати" за раз. Це і стало критичним у цьому випадку.

Спочатку мені здалось шо підводка просто на холоді замерзла, але потім зрозуміла шо вона якась сухувата.. Тобто кінчик взагалі не просочений рідиною. Саме тому на фото 3 лінії:

  1. Комфорне малювання
  2. З натиском
  3. Сильно придавивши, але як видно - лінія в такому випадку рівною аж ніяк не вийде, так і давити на око так собі заняття, навіть заради макіяжу. При чому "рідина" все одно видавлювалась десь збоку кісточки ближче до пластику у вигляді невеличкої бульбашки, а кінчик так і залишався сухим.

В дії це виглядає приблизно таким чином: те що встигло просочитись - нанесла, далі вийшла проплішина", коли намагалась її замалювати ще одним шаром, то витирала вже те, що намалювалось 🤕

З плюсів готова відмітити стійкість - якщо у вас все ж вийде намалювати гарну стрілочку, то вона на цілий день. Тому сподіваюсь, що це просто бракована підводка у мене (або невеличка партія), оскільки інші товари Мейбелін, які вдалось протестувати не викликали таких проблем у використанні.