дика яґіда

ягідний смеш від Lapush ● цукровий скраб для тіла «чорна смородина»●sugar body scrub “black currant”

в основі скрабу - білий цукор, тож скрабуючі частинки відносно великі, але не травмуючі. запах - яскравий ягідний, дуже насичений, після душу у ванній лишається приємний аромат. колір - читала, що дівчата пишуть, про фарбує шкіру, я такого не помітила, можливо варто подивитись на спосіб використання?

як користуюсь скрабами я (раптом кому буде цікаво)

1 етап - очищення шкіри милом або нейтральним гелем без віддушок

2 етап - вимикаємо воду і на вологе тіло наносимо скраб, скрабуємо локально чи відразу УСЕ ТІЛО!!

змиваємо, можна підкріпити смачненьким гелем для душа, щоб лишався аромат.

скраб ЗАСТИГАЄ??

це ж цукор! скільки у мене було скрабів не буду брехати - така проблема була, але чому так сталось?

● коли скраб «застоявся» на поличці (ой, використаю якось потім). у мене засихали скраби саме по цій причині.

● туди потрапляла душова вода. цукор + вода = каменюка скраб. слідкуйте за потраплянням води у засіб і буде вам щастя.

так що по скрабу?

хороший ягідний аромат, відшулушує шкіру добре, раджу тим, хто ніколи не користувався скрабами і хоче з чогось почати. маючи в арсеналі бренду аромати «полуниця» та «смородина» було б логічніше їх поєднати та утворити «ягідний смеш» двокольоровий. буде і більш цікаво і різноманітніше 💜

ягідний смеш від Lapush ● цукровий скраб для тіла «чорна смородина»●sugar body scrub “black currant”