Vikulyk

Рум‘яна, які дуже цікаво розкрились

Рум‘яна, які дуже цікаво розкрились

У мене відтіночок 02 і спочатку я думала, що це будуть рум'яшки цегляного відтінку, але на щастя вони виглядають на щічках інакше, ніж в коробочці. Я вже сьогодні встигла отримати компліменти від подруг саме за них.

Рум‘яна, які дуже цікаво розкрились
Рум‘яна, які дуже цікаво розкрились

Мені дуже подобається, як круто вони освіжають личко, виглядають персиково-кораловими, нанести їх на повіки було теж чудовим рішенням-це просто ідеальний відтінок для них, не кажучи, наскільки це зручно, я звичайно заморочилась над макіяжем губ, нанесла туш, трішки рум'ян на щічки, повіки і готово.

Рум'яна добре спресовані, не пилять, текстура м'яка, пігментація середня, я би навіть сказала ідеальна. Лягають вони так повітряно, без плямок і залипань.

В мене не дуже однорідна текстура шкіри, але на мою думку виглядає все доволі непогано.

Мені подобається оформлення, коробочка дуже мімішна, в середині присутнє дзеркальце.

Також дуже потішила стійкість, зараз така перемінлива погода , тому подібні продукти тішать.

Тому я задоволена, адже відтінок, який мене налякав в коробочці насправді доволі практичний❤️