Pilirina 💛💙

Гібрид помади зі зволожуючим бальзамом

Гібрид помади зі зволожуючим бальзамом
Гібрид помади зі зволожуючим бальзамом

Зараз я більше люблю кольорові бальзами, адже їх можна використовувати замість помади, вони комфортні і доглядають за губами.

Навіть із прозорою кришечкою бальзаму нічого не трапилося за період "шоркання" у кишені куртки з ключами чи тимчасового життя у сумці: вона не потріскалася, не ослабилася при відкритті/закритті, досі немає потертостей, літери, як бачите, не стерті. Це важливо для естетів, погодьтеся?

Оскільки цей продукт позиціонується як бальзам, то текстура дуже м'яка, легка, таюча. Одним словом приємна і комфортна. Вийшло два слова.

Колір у відтінку Peach Kiss, а точніше персиковий поцілунок.

Аромату не відчуваю.

Колір не скажу що персиковий на губах. Як бачите, свотч на руці і відтінок на губах суттєво відрізняються. Відтінок з мілким шиммером, на губах він виглядає дуже соковито. У житті ще краще.

Навіть через кілька годин носіння відсутня біла полоска на слизовій. Для мене це - важливий критерій вибору бальзаму.

Миттєво зволожує губки та робить іх доглянутими. Колір можна нашарувати і робити яскравішим.

Але навіть після нанесення додаткового шару колір залишається натуральним і природним.

Якість дуже класна! Хочу спробувати всі кольори, але моя подруга, яка відсунула люксові засоби і повністю перейшла на Baby lips від Maybelline, запевняє мене, що Peach Kiss по текстурі найкращий. Все одно спробую!