Євгенія 👩

Бальзам, який повертає в 2000-ні🤣

Бальзам, який повертає в 2000-ні🤣
Бальзам, який повертає в 2000-ні🤣
Бальзам, який повертає в 2000-ні🤣
Бальзам, який повертає в 2000-ні🤣

Всім привіт✌️

Я вже згадувала NIVEA Lip Care Рearl&Shine у дописі про викидушки минулого місяця. Він відверто поганий і хочу докладніше розповісти чому👇

Бальзам представлений у класичному футлярі із пластику. Кришечка перламутрова в тон відтінку бальзаму.

Кришка знімається, футляр закриває міцно, сама по собі не злітає, можна спокійно брати бальзам із собою у сумочку.

Стік викручується на всю довжину, не обламується, механізм працює справно, не заїдає.

Стік циліндричної форми, зріз прямий, що цілком зручно у використанні.

Вага: 4.8 гр. Не можу сказати чи економічна витрата, тому що користувалася бальзамом не більше 3 разів.

Як на мене, то у складі немає нічого особливо кримінального. Бальзам виготовлений на основі воску:

  • Candelilla Cera: Віск, отриманий з канделябри, використовується для створення консистенції продукта та забезпечення фіксації.
  • Synthetic Wax (Синтетичний віск).
  • Cera Microcristallina: Мікрокристалічний віск, який використовується для стабілізації текстури.

У складі також можна знайти доглядові олійки:

  • Ricinus Communis Seed Oil: Масло насіння касторового маслину, яке гарно зволожує шкіру.
  • Butyrospermum Parkii Butter: Масло ши, відоме своїми зволожувальними та живильними властивостями.

Власне, тільки ці олії і відповідають за догляд у цьому бальзам, оскільки інших зволожуючих або пом'якшувальних компонентів у складі практично немає.

  • Бальзам має щільну, жирну, віскову консистенцію. Хочу зазначити, що текстура дуже важка та проблемна у нанесенні. На дотик липка, масляниста, неприємна.
  • Аромат смачний, солоденький, мені пахне цукровою пудрою з полуничною ноткою. Запах не надто насичений, особливого дискомфорту не викликає.
  • Бальзам має насичений ніжно-рожевий відтінок із яскравим перламутровим блиском. Цікаво, що в стіку він виглядає досить приємно, а ось на губах дає якусь неприємну білизну. Також, відтінок може трохи змінюватись в залежності від освітлення, але при будь-якому розкладі - він виглядає дуже дивно, якимось нафталіновим🤣

Бальзам ну дуже погано ковзає по губах, він як застиглий віск. З першого шару нанесення на губах залишаються лише блискітки, а для того, щоб отримати бальзам і пігмент, необхідно водити їм по губах разів 15, поки текстура не почне танути від контакту зі шкірою.

* Процес можна прискорити поставивши бальзам на батарею або на сонечко, тоді текстура підтає в стіку, але при такому нанесенні бальзам розтікається і фініш виходить дуже жирним.

Пігментація: напівпрозора, класичний відтіночний бальзам.

На губах він лежить огидно – щільно, тяжко, липко. Склеює губи, на нього налипає волосся і така важка текстура, що навіть ворушити губами неприємно). Блискучки також відчуваються на губах, таке відчуття, що в бальзам насипали жменю пилу та піску. Крім цього, забивається у складки та підкреслює текстуру губ.

Фініш: щільний, кремовий, липкий, сяючий. Відтінок ну дуже не симпатичний, хоча по фото мені не вдалося передати його сповна, камера його робить ніжнішим. За фактом, він насичений, тьмяно-перламутровий. Мені навіть здається, що такий відтінок зістарює. Хоча, в школі я була фанатом таких відтінків, з таким перламутром була королевою дискотеки🤣, але сьогодні це вже далеко застарілий тренд і такий відтінок на губах виглядає безглуздо(.

* Свотчі при різному освітленні, на губах відтінок виглядає як на останньому фото (холодне штучне освітлення).

  • Взагалі не дає ніякого зволоження та живлення, навіть мінімального.
  • Не помітила й пом'якшення.
  • Можливо, він непогано захищає шкіру губ від того ж обвітрювання, за рахунок того, що дає дуже щільне покриття.
  • Неприємний, застарілий відтінок.
  • Важко лежить на губах, хочеться його швидше змити.
  • Стійкість звичайна: 2-3 години, без перекусів та поцілунків.

Як на мене, то бальзам взагалі не про що, а ще більше мене дивує ціна на рівні з тим же Carmex😳.

Коротше кажучи, не рекомендую👎.

Дякую за увагу💕