Demchenko Alina

Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner

Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner
Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner
Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner
Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner

Я не майстер стрілок, але інколи, хочеться додати їх в макіяж. Для багатьох з вас, стрілки більше про класику і повсякдений макіяж. І багато хто звик використовувати два відтінки підводки: чорний і коричневий. Як що до кольору ? То ж на допомогу нам приходять кольорові підводки, аква лайнери. Але якщо ви ще не дуже "товаришуєте" з кольоровими продуктами, то зелена підводка від Flormar з матовим фінішем - це те що вам потрібно.

Знову ж таки : Я НЕ ВМІЮ РОБИТИ НОРМАЛЬНІ СТРІЛКИ, то ж для себе я обираю фломастери або фломастери з пензлем на кінці. Це зручний, а головне швидкий спосіб намалювати стрілку, за лічені хвилин ( ну у когось секунди, а у мене хвилини, що поробиш).

Flormar Midnight Matte Eyeliner- має насичений колір, з ізумрудно-сапфіровим відтінок. Наче вода у темному морі. Люблю такі начиені глибокі кольори. Матовий фініш гарно виглядає на повіках, зосереджуючи всю увагу саме на кольорі. Підводка НЕ ВОДОСТІЙКА і для мене це більше плюс , а ніж мінус. Завдяки цьому можна легко підправити стрілку і процес демакіяжу буде на багато простіше. Незвачаючи на відсутність водостійкості, продукт все ж таки стійкий і підійде для звичайного офісного макіяжу. Мені подобається як кольор підводки підкреслює колір моїх очей. Вони одразу стають більш яскравими.

При випадковому потраплянні в очі - не викликає печіння або алергічної реакції. На шкірі теж саме. Змивається підводка звичайною міцелярною водою без жодних ускладнень. Ідеальний варіант для тих кому хочеться кольору, але не хочеться виділятись .

Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner
Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner
Як зробити класичний макіяж особливим ? Flormar Midnight Matte Eyeliner