Alyona Fedyk

А ви чули про Sally Hansen?

А ви чули про Sally Hansen?

Оскільки вся ця манікюрна тема мені близька, вирішила поділитись з вами дійсно гідним продуктом. Лаки Sally Hansen я ще не пробувала… Знайомство з брендом розпочала із серії Repair + Rescue.

Sally Hansen Repair + Rescue Insta-Smooth Ridge Filler – це праймер, який рекомендують наносить під лак для вирівнювання нігтьових пластин. Я не можу сказати, що маю дуже видимі дефекти, але я обожнюю ефект об’ємних нігтів, власне, таких, якими їх робить вирівнювальна гель-база. Оскільки гель-лаками я не користуюсь вже багато років, доводиться викручуватись та імпровізувати, шукати дієві продукти, які легкі у використанні та дають потрібний ефект.

На превеликий жаль, цього засобу немає на MAKEUP, але я додам щось із бренду, можливо потім з'явиться і праймер.

Праймер Sally Hansen Repair + Rescue мені сподобався тим, що:

  • навіть одним шаром дійсно робить нігтики візуально рівнішими;
  • дуже легко наноситься завдяки широкому (обожнюю) пензлику;
  • сохне швидко, а отже економить мій час;
  • має красивенний рожевий відтінок: не вульгарний, не яскравий, але й не тьмяний, тому дуже освіжає вигляд нігтиків;
  • дуже стійкий, якщо, звісно, брати до уваги, що це звичайне покриття. Сміливо можна носити 4-6 днів, продовжуючи робити звичні справи;
  • при висиханні не утворюються бульбашки; покриття рівненьке, наче скло.

Проте є й мінуси, які, насправді, не такі вже й вагомі. Поясню чому.

  • цей засіб залишає напівматовий фініш, однак, враховуючи, що це праймер, цю властивість можна пробачити;
  • якщо використовувати продукт не як праймер, а як лак (так, я захотіла залишити цей красивий колір), то доведеться наносити 2-3 шари, а поверх, звісно, – глянцевий топ. Я вже тривалий час використовую гель для потовщення Frenchi. Як ви зрозуміли, все для об’єму))

Ну а що власне по доглядовим властивостям?

За інформацією виробника праймер не лише вирівнює, а й зволожує та відновлює нігті завдяки вмісту гіалуронової кислоти.

Особисто мене бренд Sally Hansen зацікавив, тому з радістю буду знайомитись з ним ближче.

Якщо ви пробували лаки Sally Hansen, діліться враженнями:)