wowmom

Люкс, на який би я не стала б витрачати кошти! Особливо, якщо у вас суха шкіра!

Люкс, на який би я не стала б витрачати кошти! Особливо, якщо у вас суха шкіра!
Люкс, на який би я не стала б витрачати кошти! Особливо, якщо у вас суха шкіра!

Привіт, красуні!

На що розраховує людина, яка купує люксовий тональний крем? Вона сподівається побачити свою шкіру ідеальною, красивою, доглянутою, і замаскувати всі недоліки. Вона хоче побачити магію в дзеркалі! Таку магію, яку не побачиш від тональних з масс-маркету.

За все життя, в мене було не дуже багато люксових тональних кремів, і я не можу себе вважати експертом в цьому питанні, але ті, що я тестувала, а це Estee Lauder Double Wear і YSL Touch Éclat, вразили мене своєю якістю і поведінкою на шкірі.

Приблизно такого ефекту я очікувала і від Lancome Teint Idole Ultra Wear Care&Glow, тож дуже зраділа, коли вдалося спробувати тональний крем в міні-версії.

Люкс, на який би я не стала б витрачати кошти! Особливо, якщо у вас суха шкіра!

В мене декілька віддінків цього тонального, але в зимовий період мені найбільше підійшов віддінок 110C.

Він достатньо світлий, з рожевим підтоном, тому може створювати такий собі ефект "вибілювання". Думаю, ідеально підійде дівчатам з дуже світлою шкірою, але я цей віддінок можу адаптувати під себе лише з бронзером (або змішуючи з іншими віддінками).

Коли я пишу відгуки на тональні крема, я не використовую жодних фільтрів. Що є, то є.
І зараз моя шкіра не в найкращому стані, в якому вона б могла бути, але про все по-порядку.

Мені 30 років, маю сухий тип шкіри, особливо зараз в опалювальний сезон (влітку, вона стає нормальною, ближче до комбінованого типу).
Є невеличкі сліди постакне і шелушіння.

Перед нанесенням тонального крему, я обов'язково готую шкіру, а саме очищую її, наношу тонер, сиворітку і крем.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Care&Glow можна наносити як спонжем, щоб отримати тонше покриття, але, так як мені є що приховувати, використовую синтетичний пензель. Наноситься добре, не полосить.

Покриття легке, проте можна нашарувати до середнього. Фініш абсолютно матовий. Де той Glow, який зазначений в назві, я так і не зрозуміла.

Після нанесення тонального крему, я відчула, як обличчя стягуло.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Care&Glow взагалі не підійшов моєму типу шкіри.

І я скажу навіть більше: це найгірша тоналка за минулий рік, як би мені сумно не було це писати.

Якщо дивитися на обличчя зблизька, то можна помітити, як тональний крем провалився в пори і підкреслив всі шелушіння. Стійкість також на мені бажає кращого.

Можливо, для жирного/комбінованого типу шкіри, він підійде краще, але в дзеркалі я бачу якийсь жах.

Нажаль, Lancome Teint Idole Ultra Wear Care&Glow - це не той тональний крем, на який хочеться витратити немаленькі кошти. Навіть, в міні-версії, я не буду його купувати.

Спробую повернутися до нього влітку, бо хто зна, як він себе поведе в теплу пору року.

Дякую за увагу 😘