Ксенія Вейсман

Порожні банки за останній час

Порожні банки за останній час

Назбирала трішки порожніх банок, хочу розповісти про найцікавіші, і які в нас можна легко знайти)

Почну з догляду за волоссям, в мене цієї категорії в порожніх банках завжди найбільше.

В мене пористе фарбоване волосся якщо що)

🤍OJX Keratin Oil Conditioner

Попри те, що загалом на бренд погані відгуки, цей засіб мені ну дуууже сподобався. Волосся з ним мякіше, більш зволожене, при цьому не обтяжує. В порівнянні з моїми попереднімі кондиціонерами, цей помітно краще

🤍Joanna Ultra Color Shampoo

Шампунь для підтримки рудого кольору волосся. Бюджетний і хороший, як шампунь також добре працює, вимиває шкіру голови. Як поновлювач кольору береться лише на фарбовану частину, на те що відросло ні. Дає мідний колір. В цілому хороший, але я шукаю більш червоний відтінок, а цей прям мідь

🤍Aveda Volume Spray

Трішки скліює волосся, за рахунок цього є об'єм. Приємний трав'янистий аромат. І мені подобалось наносити його для рефрешу кучерів, бо він з цим чудово працював

🤍Super Comb Prep&Protect

Попався в іпсі, густа текстура, ледь помітний аромат. Загалом непоганий, складно сказати щось більше

Порожні банки за останній час

Тепер обличчя і тіло

🤍Eyenlip Salicylic Acid Cleansing Foam

Дуже хороша бюджетна пінка з саліціловою кислотою. Не до скрипу, але глибоко очіщує. Очі не пече. Загалом просто хороша пінка

🤍Dove скраб з макадамією

Скраби від бренду мої улюблені, приємна кремова текстура, не сушить, трішки зволожує. Аромати завжди чудові

🤍Dove класичне мило

Маю в запасі ще штук 5 милок від них. Використовую для тіла, бо не сушить, легко пініться і дуже приємні аромати

І трішки парфумів. Тут я не майстер розбирати на ноти і описувати😅

🤍Narciso Rodriguez Cristal

Дуже жіночий ніжний аромат, можна і в день, в на вечір. В майже будь-яку погоду. Стійкий, але не душить. Буду шукати повнорозмір

🤍YSL Black Opium

Давно хотіла спробувати, попався десь з замовленням. Не вразив абсолютно, хоча знаю що в нього багато фанатів. Непоганий, але надто різкий для мене