Дарина🦉

Атмосфера свята

Атмосфера свята
Атмосфера свята

Всім привіт!

Я вже писала, як мені сподовся цей бренд https://club.makeup.com.ua/post/29114/ , і ось знову не втрималась та замовила свічку Aroma Home Black Series White Blossom🖤

🍊Особливості ароматичної свічки White Blossom від Aroma Home:

- стильна квадратна чаша зі скла, яку можна використовувати повторно;
- рівномірно плавиться і буде радувати вас протягом тривалого часу;
- дарує стійкий аромат, який поширюється по всьому дому;
- щільний і довгий гніт;
- маскує сторонні запахи;
- заспокоює, знімає втому і стрес;
- стане прикрасою інтер'єру;
- має п'янкий квітковий аромат зі східним флером;
- стане відмінним подарунком для близької людини.

Об'єм: 155ml Матеріал: парафін

🌸Мені дуже подобається зовнішній вигляд цієї серії пахощів від цього брену - сучасні чаши з товстого темного скла, і звісно аромат, який робить атмосферу в домі теплою та спокійною.

Обрала цю свічку, бо мала такі ж самі ароматичні паличкі. Тож піраміда в них однакова:

🍊Початкові ноти: іланг-іланг і акорди рожевого перцю.

🌸У «серці»: соковитий апельсина і ніжний жасмин.

🍊Шлейфові ноти: звучать деревним серпанком кашеміру і сандалу, а також гіркуватістю пачулі та пряністю білого мускусу.

Найбільше я відчуваю соковитий стиглий апельсин та квіткові ноти, аромат дійсно поширюється по всьому дому, і створює атмосферу затишку.

🌸Але аромат в мене асоціюється з зимою і новорічними святами. Коли багато цитрусових, різні східні пряні спеції, та приємна святкова "метушня" в родині.

🍊Мені дуже подобаться ноти жасмину, але нажаль коли вони в парфумі, в мене дуже болить голова, і це вже перевірено роками. А от від свічки ні (хоча тут жасмин не на першому місті, та він не насичений, я відчуваю тут просто квітковий аромат, саме яких квітів мені складно сказати), я аж "кайфую".

🌸Плюс в тому, що вона дарує ніжний аромат, навіть коли не горить. І просто радує мені око.

Які свічки полюбляєте Ви?

Дякую за увагу🦉

Атмосфера свята