MAXIMOVA🌷

Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair

Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair

І зараз на неї суперова ціна, знижка майже 50%🔥 саме час купувати і знайомитись, якщо ви хотіли😊

Я була вражена дією олійки, адже результат відчула одразу після першого використання🤩Волосся візуально стало більш блискучим і гладеньким, кінчики живі, а на дотик мякесегьке і шовкове! Я його постійно трогала і гладила, бо ніколи такого ефекту від інших олійок не мала. Волосся не жирнить і не обтяжує. Чисте задоволення.

Аромат у олійки, як у професійно-парфумованих засобів, приємний, мені подобається. На волоссі він залишається легкою вуаллю, не заважає.

P.S. Моє волосся довге, рівне, фарбоване в русий (близький до мого на натурального кольору).

Зволожувальна олія для волосся La'dor Wonder Hair
  • Я брала мініатюру, чудовий варіант щоб познайомитись із засобом. Це пластикова баночка без дозатора, потрібно пристосуватись, щоб виливалось незабагато. А ще важливо не переборщити, варто визначити власну норму.
  • Олійка в’язка по консистенції не зовсім водяниста, прозорого кольору.
  • Містить силікони в складі
  • Чудове поєднання ціни-якості!

Олійку розтирала в долонях, наносила на вологе віджате рушником волосся. Розподіляю по всій довжині, більшу увагу приділяючи кінчикам.

Можете перейти за посиланням, тут https://club.makeup.com.ua/post/30094/

в дописі відео з використанням та ефектом на волоссі.

Тепер задумуюсь над покупкою повнорозмірної версії але спочатку зову спробувати ще олійку від бренду Chi доя порівняння😊