Mila Masiukova

Мої улюблені Cerave-шки

Мої улюблені Cerave-шки

Сьогодні про самі універсальні вмивалку та крем, які завжди є в мене вдома та використовуються всіма ;)

Не мають яскраво-вираженого аромату, зволожують та не викликають алергій, але детальніше згодом)

Цю емульсію я використовую для лиця, особливо в зимовий період. Вона не очищає до скрипу, не піниться і не має запаху, а тому ідеальна для чутливої шкіри. Особливо люблю використовувати її в зимовий період, щоб не пересушувати і без того суху шкіру.

Як гель для інтимної гігієни - також непогано, мені подобається.

Як гель для душу вона мені не зайшла, хоч і мені радила її лікар при атопічному дерматиті, мені набагато більше сподобався цей гель - https://club.makeup.com.ua/post/29590/

Змивається емульсія без залишків, гарно прибирає залишки макіяжу після міцелярки.

Молочко можна використовувати для всього тіла - від лиця до кінчиків пальців на ногах ;)

Це мій щоденний догляд після прийняття душу (щоденним він став завдяки цьому ж атопічному дерматиті).

Якщо вам потрібне екстра-зволоження, то це не той засіб, але якщо вам треба базовий догляд для всього тіла - то це воно :)

Для екстра-зволоження я використовую крем цієї серії, напишу про нього згодом.

Впитується молочко досить швидко, на тілі та на лиці липкості не залишає, але на руках мені не подобається, тому змиваю ;)

Хоч виробник і зазаначає, що молочко для сухої та дуже сухої шкіри, я вважаю що воно підійде і для нормальної.

Для лиця на кожен день це звісно не те, але якщо їхати в подорож і багаж обмежений, то я без проблем заміняю ним крем для лиця.

Користуюсь я цими засобами вже не перший рік, також підсадила на них чоловіка. Підходять дітям від 3-х років. Завжди купую великий об'єм, бо так вигідніше.