Дашуля❤️

CeraVe очищаючі гелі

CeraVe очищаючі гелі

В пошуках кращої вмивачки для себе я відкрила марку CeraVe💞 Проте перед покупкою в мене постав вибір між цими двома засобами: 🩵CeraVe Foaming Cleanser та 💚CeraVe Hydrating Cleanser. Користувалась ними обома з інтервалами в часі і от що я можу сказати ⬇️

💚CeraVe Hydrating Cleanser - Очищаюча зволожуюча емульсія для нормальної та сухої шкіри обличчя і тіла має консистенцію більше схожу на кремову та взагалі не піниться. Після вмивання на обличчі в мене відчувається якась ніби плівка. Проте ніякого відчуття липкості немає, шкіра навпаки зволожена. Емульсія ну прямо дуже ніжно відчищає шкіру. 💞 Тобто хочу сказати, що ніякого негативного ефекту емульсія не дала, але й нічого особливого не зробила🤷🏼‍♀️ Думаю, цей засіб більше підійде для сухої та чутливої шкіри, буде м'яко та дбайливо очищати♡ Для такої шкіри, наступний продукт може бути в свою чергу надто агресивним. Склад хороший і взагалі цю емульсію можна використовувати з 3-х років🤍.

CeraVe очищаючі гелі
CeraVe очищаючі гелі

🩵CeraVe Foaming Cleanser - Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя і тіла має прозору консистенцію, яка класно піниться.♡ Цей гель очищає шкіру більш глибше і краще. Після вмивання є відчуття очищеної шкіри без липкості чи стянутості, не сушить☺️ Для мене він виявився найкращим гелем для вмивання, який заспокоює та не подразнює шкіру🤍 Він підійде для тих хто має комбінований, нормальний тип шкіри. Цей продукт також має хороший склад

також!

Обидва продукти є суперовими з великим об'ємом, якого вистачає справді на довго✨️ Вони обидва дієві, проте потрібно підбирати під свій тип шкіри та вподобання🤍

Мені більше підійшов 🩵CeraVe Foaming Cleanser він краще очищає мою шкіру, заспокоює й навіть прибирає почервоніння і дає той ефект якого я й очікувала від нього 💘

Проте все індивідуально, тож обирайте те, що буде кращим для вас♡

Дякую за увагу!