Ya Yana

Печемо млинці!

Печемо млинці!

Знаєте, як буває, до останнього не помічаєш, що продукт на поличці закінчується, а як зберешся робити замовлення, то потрібного немає в наявності. Ось це та історія.

А придбати потрібно було швидко, тому "по інших каналах" ходити нема коли. До цього я користувалася гідрофільним бальзамом цього ж бренду, тому вирішила, що рідку олію теж варто спробувати.

Зазвичай я беру саме бальзами, бо періодично буваю у гостях, або їжджу кудись. Баночка із твердим бальзамом є набагато надійнішою, ніж рідка олія. Перспектива відпирати від неї увесь багаж, мені не дуже подобається.

Окрім цього, сумніви сіяли коментарі про комедогенність продукту, хтось казав, що забиває пори, а ще жалілися на аромат. Ну що ж, я маю що сказати по кожному з пунктів.

Паковання витримало мою поїздку до друзів. Воно смиренно лежало на дні рюкзака (я правда ставила його вертикально, але щось пішло не так), не протікаючи. Дозатор не протік, не відкрився, хоча я дуже за це переймалась. Окрім того, мені подобається, як воно виглядає, хоча подруга колись сказала, що оці ієрогліфи не викликають довіру.😂

Аромат дійсно не дуже. Нерафінована соняшникова олія. Хочеться салатик заправити, чи дійсно млинців напекти. А я найбільше приділяю увагу саме носу та його крилам і довго його масажую. Отже, або я звикну, або здамся.

Консистенція звичайна для рідких олій, розтікається добряче по шкірі. Процес її нанесення досить приємний.

Використовую олію для вечірнього очищення шкіри обличчя. Після неї одразу вмиваюся пінкою. Косметику продукт змиває чудово. Всі ці СуперСтей помади, вугільно-чорні туші та підводки, все легко йде з обличчя без зайвих зусиль.

Ефект. Основна причина, чому я обираю саме гідрофільну, а не міцелярку чи гель для очищення - це мої чорні цятки та сальні нитки. Візуально продукт майже нічого не змінив, я звикла, що мої пори виглядають як ями. Проте, моя шкіра стала дуже гладенька, навіть у проблемній Т-зоні. Ті, хто мають ту саму проблему, знають, як відчувається шкіра на дотик, поки пори забиті. Так от, з цією гідрофілкою, оцих пеньочків-горбочків в мене немає.

Запалень, підшкірників чи сухість продукт мені не подарував. Зауважу, що користуюся ним тиждень. Якщо ситуація зміниться на гірше, то дам знати.

Провальним цей продукт я назвати не можу, та й покупка цілком вдала, бо я люблю пробувати щось нове. Проте, я радше повернуся до гідрофільного бальзаму від Beauty of Joseon, ніж до олії.

Огляд на бальзам тут: https://club.makeup.com.ua/post/15379/ (за законом підлості, він вже в наявності 😅)

Дякую за увагу красуні, бажаю всім вдалого, а головне, вчасного шопінгу🥰