krislemly

Girlwood | Пудрові румʼяна

Girlwood | Пудрові румʼяна

Останнім часом без рум'ян я не уявляю свого макіяжу. Навіть коли у мене є настрій зробити макіяж без макіяжу, я всеодно наношу трішки румʼян щоб обличчя виглядало свіжішим і відпочившим.

Girlwood | Пудрові румʼяна

Оформлення рум’ян неймовірно миле, дівоче, в стилі самого бренду. Сама пудрениця досить міцна, хоч і з легкого пластику, міцно замикається і точно не відкриється самостійно, кріплення кришки теж надійне, навряд чи зламається і відпаде.

Відтінок: 02. У рефілі спочатку налякав мене своєю яскравістю, проте, при нанесенні на шкіру показав себе ідеально. М'який, ніжно-персиковий, теплий тон.

Рум'яна матові, у них немає шиммера та будь-якого іншого ефекту сяйва. Вони пудрові, але при наборі пензлем або пальцем не кришаться, не припадають пилом, і добре набираються.

Пігментація приголомшлива. Немає необхідності наносити багато шарів – колір видно і при нанесенні невеликої кількості рум'ян. На кисть або пальці набираються легком дотиком.

Тушуються теж дуже легко.

Мені подобається, що цей продукт не провалюється в пори, в носінні не скочується.

.............