BELENKAYA

CORPUS - дезодорант, який змінив моє відношення до натуральної косметики

CORPUS - дезодорант, який змінив моє відношення до натуральної косметики

Дезодоранти — сама по собі слизька доріжка для обговорень. Як демонструє практика, немає ідеального продукту, який би вирішив усі бентежні питання (особливо коли це стосується надмірної вологи та запаху).

Як їжачок обіймав іншого їжачка, плакав, але терпів, так і я шукала дезодорант із натуральним складом, який буде працювати і не створювати мені проблем.

Тому що від інших я маю подразнення та надмірне втручання у гормональну систему, через що отримую періодичне запалення лімфовузлів.

Давайте так. Я з тих, хто взагалі не вірить у натуральну косметику. В моїй голові це як перемикати телевізор вручну, а не з пульта, адже технологічність сучасної косметики дійсно вражає. Хто б міг подумати, що я знайду свого ідеального кандидата саме серед натурахи?

CORPUS — бренд натуральної косметики з США, який займається галуззю природної хімії.

Продукти цього бренду:

1. Веганські;

2. Не тестуються на тваринах;

3. Містять сертифіковані органічні інгредієнти;

4. Без алюмінію;

5. Без парабенів;

6. Без тальку;

7. Без харчової соди;

8. Без фталатів;

9. Без синтетичних ароматизаторів.

Текстура: водно-гелева основа, яка дійсно не залишає білих слідів ВЗАГАЛІ. Плями від дезодорантів це найбільша моя біль, яка може спаплюжити тобі вихід у люди одним рухом, але не він.

Ефект: тримається протягом 6-ти годин залізно, ані запаху, ані вологи.

Аромат: апельсиновий цвіт, бергамот і насіння амбретти. Дуже сонячний та приємний.

Ба більше, аромати отримуються виключно натуральним шляхом та містять витяжки з натуральних рослин, спецій та олій.

Плюси: чудова альтернатива звичним дезодорантам, дійсно нівелює появу запаху, дійсно не залишає слідів, гігантський об'єм, вистачить на рік.

Мінуси: ціна, скоріше за все не стримає велику кількість вологи (не маю такої проблеми, не можу перевірити).

Враження: особисто я в захваті, тому що це перший раз, коли натуральна косметика не посипалась на етапі слідів та ефекту, що вже казати про аромати та текстуру. Поки найкомфортніший продукт. який мені щастило використати для підпашок.