Demchenko Alina

Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush

Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush

На днях, коли сиділа робила собі макіяж, зрозуміла що саме СУХИХ рум'ян окрім цієї палетки - в мене і нема ( а ну і однушка від Мейбелін, яку я придбала в надії, що це буде колір як в палетці для компактності) . Чому ж так? Чому такий косметичний шопоголік як я , задоволений всього однієї палеткою ?

Про цю палетку я вже писала рік тому, як тільки з'явилась в клубі, але рік тому я писала ну прям не дуже , то ж повторюю допис про неї. Компактна, в стандартному для Мейбелін пакування, палетка містить 4 відтінки. Ніжний, доволі нейтральний хайлайтер відтінку шампанського і три доволі яскравих відтінку рум'ян. По текстурі і фінішу вони мають щось ближче до сатину, це прекрасно видно на свотчах. На пухнастий пензлик набираються добре, але пилять. Розтушовуються - впринципі гарно.

По затерстості зрозуміло - мій фаворит персиковий відтінок. Це доволі нейтральний і універсальний відтінок, який не має занадто рудого підтону і ідеально підходить дівчатам з холодним тоном шкіри. Відтінок ідеально підходить для роботи, а також якщо наносити поверх кремових рум'ян вдало підходить навіть під рожеві і червоні відтінки.

Другий по затертості - відтінок який в рефілі здається вирви око, хоча насправді доволі носибильний. Рожевий, з Барбі натяком, легко наноситься тоненьким шаром, через що додає дуже гарну холодну свіжість. Він менш пігментований а ніж персиковий, точніше більш прозоріший, але все ще на висоті.

Найсуперечливіший відтінок - колір чи то сливи чи то ще чогось. Щось по типу таупово-лілового відтінку. Він найтемніший з палетки і чесно кажучи, довго не знала що з ним робити. Але коли в моду війшов блашинг, то цей відтінок допомагає трошки затемнити певні ділянки обличчя, при тому гарно змішуючись з іншим відтінком рум'ян. Але це все ще дивний відтінок і ви зрозумієте чому .

Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush
Декоративна палетка яку використовую частіше за все: Maybelline New York Rouge Palette Master Blush

Певний час, моїми єдиними "кольорами" в косметичці були ці рум'яна і коли я наважилась на щось яскраве, вони мені дуже сильно допомогли. Саме відтінки цих рум'ян показали мені світ кольорових макіяжів очей.

Так, темно сливовий відтінок, який я не знала як наносити на обличчя, став моїм ідеальним відтінком для очей.

І ось тут нюанс : якщо персиковий і рожевий відітнок мали однакову "поведінку" як на щоках так і на повіках, то сливовий був доволі дивним . Він спокійно тушувався і наносився на повіках, маючи неперевершений яскравий колір, який дуже легко нашаровувався. А ось на обличчі з'являлись плями .

Продукт на очах нанесен за допомогою пензля для розтушовки тіней, поверх припудреного консилера.

Продукт на всьому обличчі нанесен за допомогою скошеного пензля для рум'ян та контурингу поверх "голого" припудреного обличчя.