Ільчук Вікторія

Lalique Soleil парфумована вода

Lalique Soleil парфумована вода
Lalique Soleil парфумована вода

Розкривається квітковим ароматом. Перші нотки цитрусові, які за кілька хвилин змінюються чимось середнім між кавою і какао, потім розкривається жасмін. Аромат не душний, не шлейфовий. На собі відчуваю цілий день. Перші кілька годин змінюють одне одного жасмін і солодка молочна кава ( щось схоже на каву з молоком і сиропом). Потім аромат приглушається і пахне солодким жасміном. На одязі тримається кілька днів солодкий аромат. Для мене не на кожен день (мені набридне)

Аромат здався мені аж надто солодким, навіть зважаючи на те, що я люблю і ношу солодкі аромати. Але цей прям приторний для мене. До того ж він мені звучить як дуже типовий солодкий парфум без індивідуальності. А Можливо, він просто не підходить під зимовий настрій. Можливо влітку настане його час) спробую дати йому шанс)

Верхні ноти вітають цитрусовою безпосередністю мандарина, приправленою запашним кардамоном і вишуканістю мигдалю.

Середні ноти вриваються вишуканим абсолю жасмину і солодкістю стиглої груші.
Базові ноти створюють дивовижний шлейф тонкою грацією мускусу і хвилюючими трелями сандала, завершуючи вершковою солодкістю праліне.