Трискіба Яна

Пензлі для макіяжу, які доступні кожному

Пензлі для макіяжу, які доступні кожному

Для тонування обличчя рідких, і пудрових основ(скошений пензель)
⭐ Topface 06, він не великий і не замалий, гарно проробляти ним в зоні окулярів, і біля носу, наносити і тушувати кремові текстури - бронзери рум'яна і тп
⭐ Essence make up buffer brush скошений пензель, гарно набитий, багато у кого він на слуху, не поганий, зручно ним працювати

Для рум'ян, бронзеру, скульптору і навіть хайлайтерів
⭐ Eveline Cosmetics F02 невеликий за розміром ворс, менший від наступних схожих, але як гарно тушує продукти, обожнюю ним наносити саме скульптор, а особливо їх же фірми бронзуючу пудру feel the bronze, просто насолода від результату
⭐Malva 014 я не знаю чи є ще у продажі десь, він мені дістався в подарунок за якесь замовлення, вже роки 2 тому, але дуже гарно набитий пензель, пухнастий, гарно наносить і рум'яна і скульптурування
⭐ Lamel B1 пухнастий, якісно зроблений, але це та текстура ворсу, коли потрібно набрати продукт який замилився, і не хоче набиратись іншими пензлями, трішки ширшавенький чи що, але в той самий час не колючий, розхід продуктів з ним максимальний
⭐Z'OREYA fan -879 плаский і водночас пухнастий, гарно підходить під скулову впадину, для чіткого контурування
⭐ Bless для рум'ян 05 один із перших і давніх моїх придбань, пухнастий і якісний, гарно тушує пігментовані продукти.
⭐ Bless для хайлайтера 015 пухнастий, гарно тушує
⭐ Essence bronzer brush м'який, приємний, щось таке мега круте я не побачила, як багато блогерів радять, за повну вартість брати не варто. У мене вийшов з ним трохи факап, тому що я вирішила, на знижках ж, замовити для пудри пензель цієї фірми, і вони майже однакові, тому ви будьте обачні, вони ще з короткою ручкою, чим інших фірм, тому легко помістяться у дорожню косметичку, тому я їх і так лишила, не продала, лишнім не буде.

Пензлі для пудри

⭐ Eveline Cosmetics F01 дуже якісно зроблений пензель, пухнастий, ніжний

⭐ Topface f01 пухнастий, приємний, головне правильно сушити в спеціальній сіточці тоді він гарно виглядає

⭐ Pastel 01 універсальний пензлик для пудри, для бронзеру, рум'ян, дуже м'який, великий, дуже якісний пензлик

Для консилерів, коректорів

⭐ Topface 020 брала його як для тону, але він дуже замалий для цього, але плоский і гарно набитий, для консилера саме те

⭐Imagic make up TL - 448-1 дуже якісний як за ту ціну, що я його придбала, плоский, гарно набитий, якщо не любите грязнити пальців консилером, вам це потрібно, мені буває швидше пальцем розтушовувати, але то вже таке

Пензлі для тіней, підводки, брів

⭐ Topface 08 великий розтушовочний тіні, пухнастий і приємним, базовий як на мене

⭐ Topface 09 менший розтушовочний, трішки скошений, трішки меньше пухнастий, але теж приємний ворс

⭐Kodi professional make - up 35 з ворсу кози, моя знахідка, як раніше жила без нього 😄жартую, але дуже гарно тушує тонкі деталі, біля війного контуру, поглиблення темним, я особливо ним обожнюю.

⭐Sovart овальний для тіней, трішки більше за kodi але теж приємний в роботі з тінями, не колить повіки

⭐ Eveline Cosmetics E02 плоский пензель, для накладання тіней, сяючих, або в кутика ока хайлайтер, або ж тих сяючих, більш жорсткіший чим для розтушовки тому не погано з цим справляється

⭐ Imagic make -up TL-448-4 ще одна бьюджетна знахідка, дуже тонкий пензель, гарно набитий, для брів і підводок саме те, стрілки з ним самі малюються.

Дякую за увагу 🌹

Трискіба Яна
9
Підписники
0