Фельд Маряна

Туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama

Туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama

Як фанатка косметики для очей, я не можу не поділитися своїми враженнями про туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama. Відразу варто відзначити, що це один із тих продуктів, які, на мою думку, заслуговують на свою популярність.

Перше, що привертає увагу — це стильна та елегантна упаковка. Золотистий колір із карбуванням виглядає стильно і "дорого".

Формула цієї туші настільки насичена пігментами, що навіть один шар забезпечує чудовий об'єм та довжину. Вона не розтікається, не утворює комочків і не зліплює вії. Після нанесення туші мої вії стали більш густими і довгими. Моя улюблена силіконова щіточка розчісує кожну вію, роблячи очі більш виразними та привабливими. Крім того, туш не осипається і не розтирається(ходила сьогодні цілий день, хоч і працюю з дому). У мене, як у власниці чутливої шкіри, схильної до алергічних реакцій, алергії чи дискомфорту не викликала.

Загалом, туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama — це справжній хіт. Це той випадок, коли річ вартує кожної гривні. А вдвічі приємніше отримувати її в подарунок:)

Туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama
Туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama
Туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama
Туш для вій L’Oréal Paris Volume Million Lashes Panorama