𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Bless beauty 10 Cocoa + Maybelline Lifter Plump

Bless beauty 10 Cocoa + Maybelline Lifter Plump
Bless beauty 10 Cocoa + Maybelline Lifter Plump
Bless beauty 10 Cocoa + Maybelline Lifter Plump

Я вже писала про цей олівчик від Bless beauty, він мені дуже подобається. Я нарешті знайшла колір, який так довго шукала!
У цьому дописі поділюсь враженнями від використання олівця і блиска для губ від Maybelline, бо комбо з цієї парочки виходить ну дуже гарне.

Bless beauty 10 Cocoa + Maybelline Lifter Plump

Відтінок олівця у мене 10 Cocoa. Це красивий коричневий, досить прохолодний, він зовсім не рижить. В залежності від освітлення може виглядати холоднішим, або нейтральним.

По якості він хороший, грифель в міру твердий, малює добре, м'яко лягає, не царапає губи, має непогану стійкість. Стругаються теж без проблем, не ламається.

За його допомогою можно промалювати контур губ і повністю губи, але вони у мене проблемні, постійно пересихають і потребують зволоження, тож використовувати його соло не завжди мені комфортно. Однак я знайшла вихід, бо обожнюю цей колір і використовую цей олівчик з бальзамами і блиском.

На прикладі в цьому пості комбінація з блиском від Maybelline Plump Lifter у відтінку 004 Red Flag. Він прозоро виглядає на губах і його легкий червоний відтінок в поєднанні з цим олівцем більш віддає рожевим, а візуально і зовсім прозоро. В такому випадку мої губи не пересихають і зовсім не відчувається дискомфорту.

Також іноді поєдную олівець і з іншими бальзамами, але з цим блиском подобається найбільше всього.