Yuriivna 🌸

Шоколадна пристрасть з бальзамом від Eveline

Шоколадна пристрасть з бальзамом від Eveline

Придбала його за рекомендацією і взялась тестувати.Я все ж таки схиляюсь до того,що треба більше часу тестувати засоби та не робити швидких висновків,тому через довгий час тестування даного бальзаму готова поділитись повним враженням.

Загалом моя думка змінилась на краще,проте є нюанси,які для когось можуть бути важливими при покупці бальзамів для губ.

- У бальзаму присутня липкість,безліч бальзамів мають цей фактор,тут він також є.Цей нюанс був самим неприємним для мене на початку тестування,але я вирішила змінити формат нанесення,на початку я наносила його все ж таки забагато 🤦,лише змінивши нанесення забагато на трохи,липкість зменшилася у рази,відчуття на губах стало набагато комфортніше.
- Аромат солоденький,він так і залишився для мене таким,це дуже солодка шоколадна цукерка,проте є дівчата,кому солодкі аромати подобаються,тому це суперечливий нюанс.

- Перевагою бальзаму є власне пакування,а саме дозатор,з якого дуже легко видавлюється бальзам.

- Економність засобу вражає,його треба зовсім трохи,аби зволожити губи

З часом я помітила,що до Eveline рука тягнеться з часом все частіше та частіше,навіть оригінальний Carmex я почала "юзати" не так вже активно,як цей бальзам.

Справа в тому,що я маю дужееее сухі губи,які постійно то печуть,то вкриваються сухими кірочками.Я не дуже часто користуюсь помадами для губ,це може бути під настрій, я прихильниця натурального кольору губ,мій максимум це помада під настрій,або блиск,олійка,бальзам,бо пересушені губи це справжня проблема,яка буквально переслідує мене 😃

У планах придбати інший аромат,манговий або кокосовий,бо я зрозуміла,що шоколадний аромат проходить повз мене😃

Консистенція бальзаму густа та в'язка,колір бальзам має прозоро-коричневий.

Я вже писала десь у коментарях,що думка від бальзаму змінилась на краще,спочатку я думала,що ну просто він є на губах,але коли він зволожив губи та прибрав те злощасне лущення,то я задумалась,а чи не поспішила я з висновками?🤔Тому буду чесною,якщо все ж таки я змінюю враження на краще щодо засобу,то пишу допис,хоча на моїй пам'яті це перший раз,я більш принципова у таких питаннях,якщо одразу не сталося "іскри",то ні,але тут бальзам отримав другий заслужений шанс 😃

Проте,якщо раніше після малого часу тестування,я би цю покупку не повторила,то зараз думка змінилася,цей бальзам є "магічним"засобом для сухих губ,лише тільки аромат оберу інший ☺️