▲Linda~Rocks▲

J'adore Dior ♡

J'adore Dior ♡
J'adore Dior ♡

Всім, привіт 😁

Хочу поділитися, своєю історією, як я при одному вдиху цього парфуму, опинилася в минулому і згадала безтурботне дитинство 🧡

Одного разу (це був 2018 р.), я як завжди оформляла замовлення на Makeup, і вирішила в додаток до замовлення кинути ще пару новеньких для себе, пробників парфумів) вибір впав на Jadore i Poison girl... за назвами я з ними не була знайома... Коли посилка прийшла, я звичайно ж в першу чергу дістала пробники і почала їх тестувати)) почала з Jadore...
Роблю пшик...і ніс поліз одразу нюхати зап'ястя😅...різкуватий квітково-цитрусовий аромат з нотками спирту, даю ще хвилинку заспокоїтися ......... і тут я злегка вдихаю аромат, не так близько і жадібно, як перший занюх 😄 і...

😳 У мене ступор........я це вже десь чула! Точно!....Ну ось де?!🤔 взагалі не пам'ятаю)))....потім я заплющила очі, зробила ще один вдих і зрозуміла, що це запах з дитинства)

Перед очима, моя матуся, в персиковому пухнастому светрі, збирається на роботу...нафарбувала очі, губи... і дістала з трюмо, заборонений, гарний флакончик, з дуже блискучою та привабливою кришечкою (яку я дуже хотіла собi), і робить один пшик на себе і бiжить на роботу ... залишивши цю свіженько-солодку хмарку у кімнаті)) а я сиджу на дивані маленька і уявляю як я доросла, збираюся на роботу "як мама" ...
Цей запах був на кожній її речі...так пахла для мене мама)...я навіть не знала як називаються її парфуми)...

...я маму втратила у свої 14 і після цього не відчувала цей аромат ніде...і лише через 13 років, я завдяки Makeup, змогла поринути в безтурботне дитинство і відчути ностальгію)...

Через деякий час я купила повноцінний флакон Jadore. Користуюся не часто, але завжди з радістю) Дiлюся з донькою-пiдлiтком, ïй теж подобається)


Я добре відчуваю грушу, мандарин, конвалію, жасмин, персик і сливу ... Аромат солодкий, але не приторний, свіжий та яскравий)

J'adore Dior-

Початкова нота: груша, диня, магнолiя, персик, мандарин, бергамот.

Нота серця: жасмин, конвалiя, тубероза, фрезiя, троянда, орхiдея, слива, фiалка.


Базова нота: мускус, ванiль, ожина, кедр.

Згадала, що коли не було грошей, а парфуми у мами закінчувалися, то тато дарував мамі аналог подешевше - це Rasasi Hope Women. Запах дуже схожий! 😉

Загалом, рекомендую спробувати, хто ще не знайомий із цією прекрасною класикою 🧡

J'adore Dior ♡
J'adore Dior ♡
J'adore Dior ♡
J'adore Dior ♡