▲Linda~Rocks▲

Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡

Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡

Привіт всім) 🤗
Хочу поділитися своїми недавніми парфумерними покупками)

Доречі, спасибі велике, вам, дівчата, за ваші дописи та рекомендації, читаю вас і дізнаюся багато цікавого та нового))

З ароматами Trussardi я не була знайома раніше. З вашою допомогою познайомилася з цим брендом)
Для початку замовила пробник, потім ще один і незабаром мініатюрку...понесло😅

Перший пробник був Trussardi Le Vie Di Milano Limitless Shopping Via Della Spiga🍏...
Цей аромат мені дуже сподобався, він мене занурив у якісь дитячі спогади) ...після вдоху, перед очима зелені соковиті яблука з саду🍏, свіжий мед із пасики🍯 та тепла випічка з корицею та ваніллю🥧... якось так😁

Згадала моменти коли я влітку їздила до бабусі та дідуся в гості, у них була пасика і багато яблунь у саду... запах тієї атмосфери був дуже схожий)) затишний, солоденький, ванільно-яблучно-медовий)))... Люблю такі аромати, "машина часу")) коли вдихаєш і тебе накривають спогади)))...не знаю, чи всюди доречний буде такий аромат, він не дуже універсальний, але він приємний і не дратує)

Мені він дуже сподобався, хочу тепер великий флакон! Я його можу одягати в будь-яке місце та в будь-яку погоду🤗

Наступний пробник який у мене з'явився, це Trussardi Le Vie Di Milano Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II🌰...
Цей аромат солодкий, шоколадно-горіховий🌰, трохи ванільний ... думала, на мені буде дуже солодкий, але насправді, не дуже, на мені він розкрився більше горіхово-ванільний з гіркуватістю, пряний, теплий з нотками кави☕...цікавий аромат, але перший все ж таки сподобався більше) напевно тому що з першим у мене якісь спогади))

Наступний парфум в мініатюрі, це Trussardi Sound of Donna) 💕
Класний! Солодкий, спочатку цитрусовий, потім йде у ніжну вершковість...
Усі аромати по-своєму сподобалися))) Обов'язково продовжуватиму знайомство з Trussardi 😉..

Дякую за увагу! 😘

Всім гарного настрою та ароматних моментів! 💚

Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡
Моє нове кохання...аромати Trussardi ♡