classisinternal

Trussardi Le Vie Di Milano Collection

Trussardi Le Vie Di Milano Collection
Trussardi Le Vie Di Milano Collection
Trussardi Le Vie Di Milano Collection

У 2020 році бренд Trussardi представив свою бутикову лінійку, яка на сьогоднішній день налічує 15 ароматів.

Я вже давно знайома з парфумами цього бренду класичної лінійки.

І зазвичай ця марка відома поєднанням універсальності та низьких цін у своїх ароматах.

Бутикові ж лінійки, які зазвичай роблять люксові бренди, відрізняються вищими цінами, більшими обʼємами флаконів та цікавішим звучанням.

Я на початку цього року придбала собі 5 пробників, відштовхувалась від пірамід, і готова розказати свої враження😉

Почнемо з характеристик, які обʼєднують всі представлені аромати:

  • Стійкість парфумів мене не задовільнила (наношу на шкіру)🥲 Одного пробника мені вистачало на 1 день: наносила зранку, в обід оновлювала, ввечері теж було бажання додати ще і ще, але до того часу рідини вже не залишалось😅 Тому їх я можу віднести до категорії "поливашок".
  • На одязі аромати сиділи краще, тому можу припустити, що шлейф був, хоча я від себе їх сильно не відчувала вже за кілька годин...
  • Аромати видозмінюються у розкритті, за цим цікаво спостерігати, та все ж є пару "плоских" ароматів.
Trussardi Le Vie Di Milano Collection

Побачивши цей аромат в огляді у Дарини з мейкап клубу, і я загорілась його собі взяти🤗

Протестила на блотері в магазині, здався мені схожим на інші парфуми з солюючою ірисовою нотою, але пробник придбала, так як цю ноту я люблю в парфумерії))

Була надія почути щось нове у відкритті, та все ж не склалось((

Це класичний представник пудрового, навіть землистого ірису з додаванням фруктів (яких я не почула), та квітів.

Як на мене, наприклад, Montale Intense So Iris буде цікавішим.

Не розкривається протягом дня.

Далі йде знову аромат з ірисовим звучанням, та все ж на перших сторінках тут мигдаль з амарето.

Якби я не прочитала піраміду та відгуки, не вгадала б тут алкогольності🤔

Так, горіховий, так, пудровий, так, є солодкуватість, але знову ж таки, він не складний в звучанні.

В середніх нотах і ближче до бази відчувалась наче конвалія, чи можливо це геліотроп що заявлений в нотах.

Не дуже мені сподобався саме квітковими нотами, здались мені індольними.

В принципі, по назві зрозуміло, що це буде аромат в стилі Not a perfume від Juliette has a gun і тому подібних.

Підсилювач парфуму. Плоский у звучанні.

Можливо мені його треба було наносити з іншими, аби продовжити стійкість ароматів🤔

Аромат чистої шкіри, трохи пластиковий на відміну від вищезаявленого представника.

Зі всіх сподобався найбільше, люблю таке носити соло на кожен день))

Але якщо його ціна вища за Not a perfume, він того не коштує🫣

Для любителів ноти яблука в парфумерії, рекомендую.

На верхах зелене кисле яблуко з сухою корицею, яке згодом трансформується в фруктовий алкогольний напій, або просто забродивше яблучко😁

Меду не чую, хоч як не старайся.

Чую прянощі в базі, згодом аромат стихає в ніжну квіткову пудру.

Здається один з найпопулярніших в цій лінійці.

Старт на диво не кава і горіхи, а алкогольність.

Все круто, але я не люблю туберозу, поки не подружилась з цією нотою.

В базі дійсно пахне як нутелла, тому аромат підійде любителям гурманіки.

Та все ж тубероза з кокосом для мене це занадто, тому мимо😭

Зі всіх, що я спробувала, цей насолодший, але не їстівний на 100%, так як квіти теж яскраво відчутні.